Örnek Resim

AK Partili Saygılı’dan 90 dakika açıklaması

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, '90 Dakika Ücretsiz Aktarma' uygulamasının hayata geçirilmesinin ardından yaptığı açıklamada, ""Böylece, Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı döneminde 90 dakika konusunun çözümünü İzmirliye vaat eden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ’ın da sözü yerine gelmiş oldu" ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, '90 Dakika Ücretsiz Aktarma' uygulamasını yeniden hayata geçirilmesine dair yaptığı açıklamada
AK Partili Saygılı'dan 90 dakika açıklaması
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’de 90 dakika içerisinde yapılacak aktarmaların ücretsiz yapılmasına olanak sağlayan öneri kabul edildi. Önerinin kabul edilmesinin ardından yazılı basın açıklaması paylaşan AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, kararın hayata geçmesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu ile yaptığı görüşmelerin büyük rol oynadığı söyledi.

HAMZA DAĞ’IN SÖZÜ YERİNE GELDİ

Böylelikle seçim döneminde AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın da verdiği sözün tutulduğunu belirten Başkan Bilal Saygılı, “İzmir’e yine ve yeni bir müjde daha! İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 4 yıl önce kaldırmasına yüksek sesle itiraz ettiğimiz ’90 Dakika Ücretsiz Aktarma’ uygulaması, nihayet çözüme kavuştu. Artık İzmirli vatandaşlarımız, ulaşım haklarından daha ucuz faydalanacak. İzmirli kent içi ulaşımını sağlarken daha az ödeyecek. Bu süreçte; Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ’ın bilgileri ve katkıları dahilinde, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu ile yaptığım görüşmelerin çözüm noktasında büyük rol oynadığını ifade etmek isterim. Sayın Bakanımız, İzmir’in ulaşım sorunlarına duyarlılık göstererek gerekli adımları atmış ve çözüm üretmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin UKOME gündemine getirdiği ’90 Dakika’ uygulamasındaki altlık verilerdeki eksiklikler ele alınmış ve ortak bir noktaya getirilerek sorunlar çözümlenmiştir. İzmir’e gösterdiği hassasiyet ve çözüm odaklı yaklaşımlarından ötürü Sayın Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’na şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Böylece, Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı döneminde 90 dakika konusunun çözümünü İzmirliye vaat eden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ’ın da sözü yerine gelmiş oldu.

“İZMİR İÇİN ELİMİZDEN GELEN NE VARSA YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti olarak, İzmir’e ve İzmirli hemşehrilerimize hizmet etmeyi en önemli görevimiz olarak görüyoruz. Şehrimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek çözüm odaklı yaklaşımla halkımızın yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz. Bu anlayışla hareket ederek geçmişte olduğu gibi bundan sonra da kentimizin sorunlarını çözmek için elimizden gelen ne varsa kararlılıkla yapamaya devam edeceğiz” dedi.

BATUHAN VURUŞKANLAR

AK Partili Saygılı’dan 90 dakika açıklaması

Yorumlar kapalı.

Örnek Resim
Örnek Resim