Bahçelievler sağlık ocağı’na kavuşuyor

Başkanlığını Ömer Sadık Sevili’nin yapacağı dernek, mahallenin kalkınması ve güzelleştirilmesi için çalışmalar yürütüyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahçelievler Mahallesi Güzelleştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği geçtiğimiz aylarda kuruldu. Başkanlığını Ömer Sadık Sevili’nin yapacağı dernek, mahallenin kalkınması ve güzelleştirilmesi için çalışmalar yürütüyor.  Bu kapsamda dernek, Bahçelievler Mahallesi’ne sağlık ocağı yapılması için çalışmalara başlamıştı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in destekleri ile yürütülen çalışmalar kapsamında sağlık ocağı için dernek ile İzmir Valiliği arasında geçtiğimiz gün protokol imzalandı.  Protokol imza töreninde İzmir Valisi Süleyman Elban, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter, İzmir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş, Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Göksel Aslan ve Bahçelievler Mahallesi Güzelleştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Sadık Sevili yer aldı. Öte yandan kısa süre önce yer tahsisi yapılan sağlık ocağı için bütün projelerin de tamamlandığı öğrenildi.

SEVİLİ’DEN PROTOKOLE TEŞEKKÜR

Bahçelievler Mahallesi Güzelleştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Sadık Sevili Bahçelievler’e kazandırılacak olan sağlık ocağında emeği geçen herkese teşekkür etti. Sevili yaptığı açıklamada “Mahallemizin en önemli ihtiyaçlarından bir tanesini gideriliyor. Bu süreçte bize destek olan başta Torbalı Belediye Başkanımız Mithat Tekin’e çok teşekkür ederim. Maddi manevi olarak her türlü imkanı bize sağladı. Ayrıca İzmir Valimiz Süleyman Elban’a Torbalı Kaymakamımız Ercan Öter’e İzmir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş’a ve Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Göksel Aslan’a da çok teşekkür ederim. Valiliğimizle gerekli protokolümüzü de imzaladık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Bahçelievler sağlık ocağı’na kavuşuyor

Yorumlar kapalı.