Cemil Tugay Büyükşehir’e aday mı olacak?

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, ‘Büyükşehir için size teklif gelmesi durumunda tavrınız ne olur?’ sorusuna, "İzmir’de bir başkanımız var. Onun devam edip etmeyeceği kararı hem kendisi hem de partimiz tarafından verilmesi lazım. Devam etmeyecekse o zaman adaylar arasında adım geçiyorsa ben de şehrimize neler yapacağımız, neler vaat edeceğimizi söyleyebilirim. Karar partimizindir” dedi.

Cemil Tugay: İzmir yürekleri temiz insanlar tarafından yönetilecek
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, ‘Büyükşehir için size teklif gelmesi durumunda tavrınız ne olur?’ sorusuna, “İzmir’de bir başkanımız var. Onun devam edip etmeyeceği kararı hem kendisi hem de partimiz tarafından verilmesi lazım. Devam etmeyecekse o zaman adaylar arasında adım geçiyorsa ben de şehrimize neler yapacağımız, neler vaat edeceğimizi söyleyebilirim. Karar partimizindir” dedi.

Tugay açıklamasında, “Değişim tartışmalarının olduğu kurultay sürecinde hiç kimseyle hiçbir şeyin pazarlığını yapmadım. Böyle bir taahhütte de bulunulmadı. Asla böyle bir şey yok. Karşıyaka’da belediye başkanlığımın devamı için de kimse bana söz vermedi. İçinde bulunduğumuz süreçte bazı partililerimizin İzmir’de büyükşehirle ilgili beni uygun gördüklerine dair teveccühlerini duyuyorum ve bundan da gurur duyuyorum. Böyle bir görev, değerli bir görev… İzmir’in hemen her yerinde yaşamış, ayağımın basmadığı yerin olmadığı bir şehirdir. Büyük bir onur olur. Ancak böyle bir çalışma içinde değilim. İzmir’de bir başkanımız var. Onun devam edip etmeyeceği kararı hem kendisi hem de partimiz tarafından verilmesi lazım. Devam etmeyecekse o zaman adaylar arasında adım geçiyorsa ben de şehrimize neler yapacağımız, neler vaat edeceğimizi söyleyebilirim. Karar partimizindir” dedi.

HABER MERKEZİ

Cemil Tugay Büyükşehir’e aday mı olacak?

Yorumlar kapalı.