Egepol’den ağız ve diş sağlığı atağı

Egepol Hastanesi bünyesinde ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veren Egepol Dental, hasta kabulüne başladı.

gepolden-agiz-ve-dis-sagligi-atagi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Egepol Dental’de deneyimli bir hekim kadrosuyla diş hekimliğinin tüm alanlarında hizmet verdiklerini belirten Diş Hekimi Şenol Alkan, yetişkin ağız ve diş sağlığı için tüm tedavileri gerçekleştirdiklerini söyledi.

Tedaviler hakkında bilgi veren Alkan, “İmplant ve protez uygulamaları, zirkonyum kaplamalar, emax, ortodontoloji, diş beyazlatma, çene cerrahisi, diş eti tedavisi ve gülüş estetiği gibi farklı alanlarda tedavi uyguluyoruz. Egepol Hastaneleri sağlık turizmi alanında önemli bir ivme yakaladı. Hastaneye tedavi için gelen hastalar ve yakınları diş tedavilerini de merkezimizde yaparak ülkelerine dönüyor. Sadece diş tedavisi olmak için de hastanemizi tercih edenler oluyor. Yurtdışından gelen hastalar daha çok zirkonyum porselen kaplama gibi estetik taleplerle merkezimize başvuruyor. Yerli hastalarımız ise diş eksikliği, kanal tedavisi, ağrıyan diş, implant gibi tedavileri talep ediyor” diye konuştu.

DİŞ SAĞLIĞINDA DÜNYADA İYİ YERDEYİZ

Yurtdışından İzmir’e sağlık turizmi kapsamında önemli bir hasta akışı olduğunu belirten Diş Hekimi Şenol Alkan, “Egepol Hastaneleri, kurduğu teknoloji altyapısı ve hekim kalitesiyle yurtdışından da talep görüyor. Diş tedavileri için özellikle İngiltere, İrlanda ve İskoçya’dan hastalar bizi tercih ediyor. Çünkü Birleşik Krallık’ta sağlık hizmetleri çok pahalı. Normal bir protez için bile 3-5 ay sıra beklemek zorunda kalıyorlar. İzmirde ise ulaşım, konaklama ve tedavi dahil yüzde 50 daha uygun maliyetlerle tedavi olabiliyorlar. Bu anlamda Egepol International Hastanesi’nin, uluslararası kalite standardı olan JCI Belgesine sahip olması da önemli bir güven duygusu yaratıyor. Egepol Hastanesi’nin sağlık turizmi alanındaki deneyimli insan kaynağı, diş hastalıklarından muzdarip olan turistler için de büyük avantaj sağlıyor. Gelen hastalar İzmir’e de ekonomik anlamda fayda sağlıyor.”

HABER MERKEZİ

Egepol’den ağız ve diş sağlığı atağı

Yorumlar kapalı.