Gökmen Ulu aday adayı oldu

Gazeteci ve yönetmen Gökmen Ulu, Dikili Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıkladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci, yazar ve yönetmen Gökmen Ulu, memleketi İzmir Dikili’de belediye başkan aday adayı oldu. Cumhuriyet Halk Partisi Dikili İlçe Başkanlığı’na dosya almaya giden Ulu’ya, 1984 yılından sonra Türkiye’de sosyal belediyeciliğin manifestosunu oluşturan Osman Özgüven ve çok sayıda partili de eşlik etti. Buluşmada CHP İlçe Başkanı Emre Kırlı ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Aday adaylarına başarılar dileyen Kırlı, “Bu partiyi ileriye taşımak bizim de görevimizdir. Parti olarak Gökmen Ulu’nun da yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” dedi.

Demokratik yarışı CHP’nin örgütsel bütünlüğüne halel getirmeyecek ve toplumun bir arada yaşama kültürünü zedelemeyecek şekilde, siyasi etik değerlerine bağlı kalarak, dürüstçe ve centilmence sürdüreceğini belirten Ulu, “Yıllarca sizlere, ülkeme hizmet ederken, adalet, demokrasi ve özgürlük mücadelesinde ödediğim ağır bedeller sonucunda göğsüme takılan namus nişaneleri, şeref madalyaları ile başım dik, alnım ak olarak huzurlarınızdayım” diye konuştu.

CHP Genel Merkezi’nin bilimsel ölçme değerlendirme metodolojisi ile halkın istediği kişileri aday yapma kararına çok sevindiğinin altını çizen Ulu, “Toplumun her kesiminden gelen güçlü vazife çağrıları kalbimdeki üretim enerjisi ile birleşti ve hiç tereddüt etmeden aday adaylığımı ilan ettim” dedi.

HABER MERKEZİ

Gökmen Ulu aday adayı oldu

Yorumlar kapalı.