Kapalı spor salonu ve gençlik merkezi 7 Aralık’ta ihaleye açılıyor

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun Kuşadası’nda yapılan 6-8 Yaş Grupları seçmelerine katıldı.

Kapalı spor salonu ve gençlik merkezi 7 Aralık’ta ihaleye açılıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin birçok yerinden gelen sporcuların katıldığı organizasyonda Başkan Ceritoğlu Sengel Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nin ihalesinin 7 Aralık’ta yapılacağını söyledi. Dünya şampiyonu milli sporcu Ayşe Begüm Onbaşı da Selçuk’ta yapılacak kapalı spor salonu ve gençlik merkezi haberini sevinçle karşıladı. Kuşadası’nda düzenlenen Türkiye Cimnastik Federasyonu seçmelerine katılan Başkan Ceritoğlu Sengel, “Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun 6-8 yaş Grupları Yarışması’ndayız. Bu organizasyonlar kapalı spor salonunda olsun diye 7 Aralık’ta kapalı spor salonumuz ve gençlik merkezimizin ihalesi gerçekleşecek. Daha önce iki kere ihaleye çıkmıştık. Ancak katılım olmaması sebebiyle süreç başlamadı. Bundan sonra ihale sürecinin olumlu bir şekilde sonuçlanmasını temenni ediyoruz” dedi.

“O gün Selçuk’ta olmak istiyorum”

Seçmelere katılan Aerobik Cimnastik Milli Takım Sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı, “Bugün Selçuk’tayız. Önümüzdeki süreçlerde Selçuk Belediyesi’nin açacak olduğu Gençlik ve Spor Merkezi’nin haberini büyük bir sevinçle aldık. Çok büyük bir heyecanla açılmasını bekliyorum. Açılacağı gün mutlaka ben de orada olmak istiyorum. Bu önemli tesisi Selçuk’a kazandıracak olan Belediye Başkanımız Filiz Abla’ya çok teşekkür ediyorum. Böylesine güzel bir yerin böylesine güzel bir mekana ihtiyacı var. Umuyorum ki buradan da çok büyük şampiyonlar, gelecek vadeden sporcular çıkacak” diye konuştu.

Haber Bülteni

Kapalı spor salonu ve gençlik merkezi 7 Aralık’ta ihaleye açılıyor

Yorumlar kapalı.