‘Kapımız size her zaman açık’

Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksekokulu 2023- 2024 Öğretim Yılı açılış töreni gerçekleştirildi.

'Kapımız size her zaman açık'
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksekokulu 2023- 2024 Öğretim Yılı açılış törenine katılan Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel kente yeni gelen öğrencilere seslenerek, “Kapımız size her zaman açık” dedi.

Doç. Dr. Eda Avcı, Efes Selçuk’un zengin bir tarihi geçmişe ve kültürel birikime sahip olduğunu belirterek, “Biz Efes’te yaşıyoruz. Selçuk aslında Efes. Bu kentten ilham alın. Gerçekten burası ilham veren bir kent. Yaşadığınız coğrafyanın farkında olun ve bu coğrafyayı keşfedin istiyoruz. Biz size bu kenti tanıtırken sizlerin de bu kente dair fikirlerinizle bize gelmenizi istiyoruz. Çok kıymetlisiniz, pırıl pırılsınız. İyi ki buradasınız. İyi ki bizim öğrencimizsiniz.  Sağlıklı ve başarılı bir ders yılı diliyorum” diye konuştu.

“SİZİN İÇİN ORTAKLAŞACAĞIZ”

Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksekokulu 2023- 2024 Öğretim Yılı açılış töreninde öğrencilere seslenen Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Bizim bir markamız vardır. İlham Veren Kent deriz biz Efes Selçuk’a. Buradan edineceğiniz bütün bilgiler hayatınızda bir kapı açsın istiyoruz. Ben Filiz Ceritoğlu Sengel olarak kapımızın her zaman öğrencilerimize açık olduğunun altının çizmek istiyorum. Efes Selçuk olarak bir aileye geldiniz” dedi.

Haber Bülteni 

‘Kapımız size her zaman açık’

Yorumlar kapalı.