Kasapoğlu:30 ilçemizde İzmir’i belediyecilik noktasına bir devrimle taşımaya talibiz

İzmir AK Parti'de seçim hazırlıkları start verdi. İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu ise 30 ilçe ve Büyükşehir’i kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir AK Parti’de seçim hazırlıkları start verdi. İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu ise 30 ilçe ve Büyükşehir’i kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

Kasapoğlu teyamül yoklamasında şu şekilde konuştu:

Bereket dolu bir gün İzmir’de. Biliyorsunuz iki bin yirmi üç genel seçimlerini Türkiye bir demokrasi şöleni çerçevesinde yaşadı. Gerek 14 Mayıs, gerek 28 Mayıs her bir seçim olduğu gibi demokrasinin üzerine yeni kazanımlar eklediğimiz bir süreçti. Hamdolsun yirmi iki yıldan beri AK Parti iktidarları döneminde gerek parti içi, demokrasimiz olsun, gerek seçimlerimiz olsun ülkemizin demokrasi tarihi açısından çok önemli kazanımların yaşandığı süreçlerdi. Ve bugün yine Yeni bir şöleni yaşıyoruz. Hem halkımızın, teşkilatlarımızın bu anlamda iradesini ortaya koyma adına, partimizin artık kurumsal bir mekanizma haline getirdiği bir temel süreci. Ortak aklın istişarenin öne çıktığı bir süreç. Ve sonrasında da rekabet dolu, centilmen Dolu, muhabbet dolu bir seçim süreci ve sonrasında yine ülkemizin kazanması adına, yerel manada belediyelerin, ilçelerin kazanması adına, büyük şehirlerin, illerin kazanması adına bir seçim süreci. Ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Tabii ki yerel yönetimler, halkın bu hizmete doyması adına, hizmetle gark olması adına önemli bir vesile. İzmir’de Cumhurİttifakı olarak gerek 30 ilçemizde ve gerekse büyükşehirde İzmir’i belediyecilik noktasına bir devrimle tanıştırmaya talibiz. Ve bu anlamda da inşallah bunu 31 Mart günü en güzel şekilde başarıyla İzmir’in kazanması adına, İzmirlinin kazanması adına inşallah çok güzel bir şekilde sonuçlandıracağımıza da inanıyoruz.

HABER MERKEZİ

Kasapoğlu:30 ilçemizde İzmir’i belediyecilik noktasına bir devrimle taşımaya talibiz

Yorumlar kapalı.