Kılıçdaroğlu geri dönmek için mi çalışıyor

Ankara'da, eski CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun geri dönüş hazırlıklarına başladığı söylentileri gündemde. Kılıçdaroğlu'nun, taban ve delegelerden gelen talepler doğrultusunda böyle bir adım attığı ifade ediliyor.

Kılıçdaroğlu geri dönmek için mi çalışıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanlığını Özgür Özel’e kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu’nun, genel başkanlık için çalışmalara başladığı iddia edildi.

TV100’de konuşan Siyasal İletişimci Nur Tuğba Aktay, taban ve delegelerden gelen talepler doğrultusunda Kılıçdaroğlu’nun böyle bir hazırlık içine girdiğini belirtti. Aktay, şunları söyledi:

“Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekibiyle beraber CHP’deki kendi heyetinde, parti tabanında, delegeler nezdinde bir talep ve istek olduğu doğrultusunda bilgi geldi. Bu anlamda Kılıçdaroğlu genel başkanlığı adına çalışmalara başladı. Özgür Özel’in de bu durumdan haberdar olduğu, bu sıkışmışlıktan dolayı farklı farklı, plansız, programsız çıkışlar açıklamalar sıkışmışlığının yansıması.”

4-5 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleşen Kurultay’da, Kılıçdaroğlu 13 yıldır devam ettiği genel başkanlık görevini Özgür Özel’e devretti.

HABER MERKEZİ 

Kılıçdaroğlu geri dönmek için mi çalışıyor

Yorumlar kapalı.