MEB’den ‘ara tatil’ hakkında anket!

Milli Eğitim Bakanlığı, ara tatilin değerlendirilmesine yönelik bir anket düzenledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim Bakanlığı, ara tatilin değerlendirilmesine yönelik bir anket düzenledi. Ankete, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katılabiliyor. Ankete bakanlık Bilişim Sistemleri üzerinden erişim sağlıyor ve 10 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Anket, Kasım ayındaki ara tatili değerlendirmek amacıyla hazırlandı ve katılımcılardan “Ara tatil kaldırılsın mı, devam etsin mi?” gibi sorulara yanıt vermeleri isteniyor. Farklı gruplar için özelleştirilmiş sorular bulunmakta; öğretmenlere 17, öğrencilere 15 ve velilere ise 18 soru yönlendirilmiş. Ankette, katılımcılara “katılıyorum, kararsızım, katılmıyorum” şeklinde üç seçenek sunuluyor.

MEMNUNİYET SORULUYOR

Anketin içtenlikle yanıtlanması gerektiği belirtilirken, öğretmenlere ara tatilin veliler tarafından nasıl değerlendirildiği, öğrenciler ve velilere ise ara tatilin aile bireylerini ne ölçüde memnun ettiği gibi sorular yönlendiriliyor. Öğretmenlerin ara tatil uygulamasından memnuniyeti de soruluyor.

Ankette, öğretmenler ve veliler için bir yorum kutusu bulunurken, öğrenciler için özel bir yorum bölümü oluşturulmamış. Anketteki yorumlar, katılımcıların ara tatil konusundaki düşüncelerini daha detaylı bir şekilde ifade etmelerine olanak tanıyor.

Haber Merkezi

MEB’den ‘ara tatil’ hakkında anket!

Yorumlar kapalı.