MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport laptopunu tanıttı

MSI, 30 Mayıs tarihinde düzenlediği MSIology: Luxury Gaming Experience lansman etkinliğinde, sınırlı sayıda ürettiği Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport laptopunu tanıttı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MSI, 30 Mayıs tarihinde düzenlediği MSIology: Luxury Gaming Experience lansman etkinliğinde, sınırlı sayıda ürettiği Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport laptopunu tanıttı. Bu laptop, MSI ve Mercedes-AMG Motorsport iş birliğiyle ortaya çıktı ve lüks ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

Laptopun tasarımı, selenit gri renkli ve özel AMG Rhombuses dokusuyla dikkat çekiyor. Magnezyum-alüminyum alaşımlı kasası ise Mercedes-AMG GT2’nin yarış pistindeki dayanıklılığını yansıtıyor. Laptopun üst, alt ve arka kısımlarında Mercedes-AMG Motorsport logoları bulunuyor.

Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport, Intel Core i9 işlemci ve NVIDIA RTX 40 grafiklerle güçlendirilmiş, 4K 16:10 OLED ekranı ve özel Cooler Boost 5 soğutma sistemiyle oyun deneyimini mükemmelleştiriyor. Laptopun kutu içeriğinde ise özel olarak tasarlanmış aksesuarlar, fare, mousepad, USB bellek, taşıma çantası, posta kartları ve tablo tutucular bulunuyor. Bu aksesuarlar, MSI ve Mercedes-AMG Motorsport iş birliğini vurguluyor.

Bu iş birliği, her iki markanın da lüks ve performansa verdiği önemden kaynaklanıyor. MSI Notebook ürünlerinden sorumlu genel başkan yardımcısı Eric Kuo, lüks oyunun sadece oyunun ötesinde olduğunu belirtiyor. Mercedes-AMG Motorsport’un başındaki isim Christoph Sagemueller ise MSI’ın teknoloji ve oyun sektörlerinde lider bir marka olduğunu ve iş birliklerinin tutkuları paylaşan bir ortaklık olduğunu söylüyor.

Etkinlikte ayrıca MSI’ın yeni özelliklerini sergilediği ve yenilikçilikteki duruşunu gösterdiği belirtiliyor. Bunlardan biri, akıllı dokunmatik yüzey özelliği olan Raider GE78 HX Smart Touchpad laptopları. Ayrıca AI Artist yazılımının Edge versiyonunun laptoplara entegre edilerek görsel tasarımcılara daha hızlı ve sezgisel foto-gerçekçi görüntüler oluşturma imkanı sunulduğu belirtiliyor.

Hasan Demir

MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport laptopunu tanıttı

Yorumlar kapalı.