Ödemişli öğretmenler Ankara’dan döndü

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ankara'da ve İstanbul'da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programlarına İzmir'i temsilen giden Ödemişli öğretmenler kente geri döndü 

Ödemişli öğretmenler Ankara'dan döndü
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ankara’da ve İstanbul’da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programlarına İzmir’i temsilen giden Ödemişli öğretmenler kente geri döndü.

İzmir İlini temsilen; Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi Felsefe Öğretmeni Zerrin Güngör ve Şehit Öğretmen yakını olarak Ayhan Kökmen’in eşi Ödemiş İstiklal İlkokulu Sınıf öğretmeni Ümmü Kökmen katılım sağladı.

Programa katılan öğretmenler Ankara ve İstanbul dönüşünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunulllah Desticioğlu’nun davetine katıldı. Davette öğretmenlere Ödemiş’i temsil ettikleri için teşekkür edildi.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu düzenlen basın toplantısında, “Bakanımız sayın Prof. Dr. Yusuf Tekıin’e ve İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Dr. Ömer Yahşi’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

ŞEHİT ÖĞRETMENLER ANISINA FİDAN

Şehit Öğretmen Ayhan Kökmen’in eşi Ümmü Kökmen Ankara dönüşü düzenlenen programda, “Bizlere şehit olan öğretmenler hakkında kısa kısa bilgiler yazan bir albüm verildi aslında albümler geçen yıl hazırlanmış biz geçen yıl katılmadığımız için bize bu yıl verildi .Şehit Öğretmenler anısına fidan dikildi hepsinin üzerlerinde şehit olan öğretmenlerimizin isimleri yazıyordu biz bu fidanları bize gösterilen alana bulabileceğimiz bir yere diktik diğerini de valizime yerleştirdim Ödemiş’teki mezarımızın başına diktim. Güzel bir organizasyon düzenlenmiş yani güzel düşünülmüş hiçbir aksama olmadı orada unutulmadığımızı sahiplenilmiş olduğumuzu hissettik. Şehit olan Öğretmenler adına orda bir şehitlik inşa edilmiş benim bundan haberim yoktu şehit olan eşimin ismini orada görünce duygularıma hakim olamadım çok güzel düşünülmüş bir etkinlikti ben çok beğendim ve düzenlen etkinlikleri içten, samimi buldum” dedi.

Haber Merkezi

Ödemişli öğretmenler Ankara’dan döndü

Yorumlar kapalı.