Saç ekimi için gittiği hastanede yaşamını yitirdi

Saç ektirmek için Gaziantep’e giden 45 yaşındaki Yasin Dibo, operasyonun ardından hayatını kaybetti.

Saç ekimi için gittiği hastanede yaşamını yitirdi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saç ektirmek için Gaziantep’e giden 45 yaşındaki Yasin Dibo, operasyonun ardından hayatını kaybetti. Kalp krizi geçirdiği belirtilen Dibo’nun ailesi, hastane yönetiminden şikayetçi oldu.

Kahramanmaraş’ta yaşayan Suriye uyruklu Yasin Dibo, saç ekimi için Gaziantep’teki özel bir hastaneye geldi. Dibo, sabah saatlerinde hastanede çektiği fotoğrafları cep telefonundan ailesine gönderdi. Hastane yetkilileri, 5 saat sonra Yasin Dibo’nun ailesine ölüm haberini verdi.

KALP KRİZİ GEÇİRMİŞ

Kalp krizi geçirerek öldüğü belirtilen Dibo’nun hiçbir sağlık sorunu olmadığını söyleyen ailesi, polise giderek şikayette bulundu. 5 çocuk babası Yasin Dibo’nun cansız bedeni otopsi ardından defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

SONUNA KADAR ŞİKAYETÇİYİZ

Yasin Dibo’nun oğlu Muhammed Dibo, babasının saç ektirmek için gittiği hastaneden ölüm haberini alınca şoke olduklarını söyledi. Dibo, babasının işlem öncesi kendilerine fotoğraflar attığını ve ölümünden şikayetçi olduklarını ifade ederek, “Babam saç ektirmek için Gaziantep’teki özel bir hastaneyle anlaştı. Dün sabah saç ekimi için hastaneye çağırıldı. Babam ameliyata girmeden önce bize fotoğraflar attı. Daha sonra ne olduysa, narkoz mu çok vermişler yoksa başka bir şey mi yapmışlar bilmiyorum, vefat etmiş. Haberi alınca hastaneye geldik ve şikayetçi olarak ifademizi verdik. Bize kalp krizi denildi ama ölüm nedeni bilemiyoruz. Babamın ölümünden ihmali olan varsa sonuna kadar şikayetçiyiz” dedi. Öte yandan hastane yönetimi ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

HABER MERKEZİ 

Saç ekimi için gittiği hastanede yaşamını yitirdi

Yorumlar kapalı.