Son Dakika… İzmir’de patlama!

İzmir Alsancak'ta beklenmeyen patlama korku dolu anlara sebep oldu. İddialara göre doğalgaz patlamasıyla bölgeye itfaiye ekibi sevk edildi.

doğalgaz-patlama
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Alsancak 1440 sokakta 15.00 sularında 30 dakikalık elektrik kesintisi yaşandı. İddialara göre ise dakikalar önce doğalgaz patlaması yaşandı. İtfaiye ekibi ve sağlık ekibinin bölgeye sevk edilmesiyle güvenlik görevlileri ise vatandaşları güvenlik çemberinin dışına gönderiyor. Alınan bilgilere göre ise bölgede ölü ve yaralının olmadığı ifade ediliyor.

Yeni gelen bilgilere göre, Gediz elektrik şirketi 15.00 17.00 saatleri arasında elektrik çalışması yapıyor.  İddialara göre 18 yaş altında bir genç, kepçe kullanması sırasında önce su borusunu patlatıyor ve ardından  saatler 22.00’ı gösterince de doğalgaz borusunu patlatarak bölge sakinine faciayı yaşatıyor.

Evinde mahsur kaldı

Mahalle sakinlerinden alınan bilgilere göre, engelli bir vatandaş evinde mahsur kaldı. Diğer vatandaşlar ise evlerinden çıkmak isterken güvenlik görevlilerin kimse evinden çıkmaması gerektiği konusunda uyarıyor. Öte yandan yaralı olmadığı bilgisi verilirken maddi hasar henüz bilinmiyor.

patlama

Haber Merkezi

Son Dakika… İzmir’de patlama!

Yorumlar kapalı.