TİP Torbalı İlçe Başkanlığı’nı kurdu

Daha önce Torbalı’da örgütü bulunmayan Türkiye İşçi Partisi, Torbalı İlçe Başkanlığı’nı kurarak ilçede örgütlenme çalışmalarına başladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İşçi Partisi örgütlenme çalışmalarına devam ediyor. Daha önce Torbalı’da örgütü bulunmayan Türkiye İşçi Partisi, Torbalı İlçe Başkanlığı’nı kurarak ilçede örgütlenme çalışmalarına başladı. TİP’in kurucu ilçe başkanlığına Eyyüp Çiçek’in atanması bekleniyor. Hükümet Caddesi üzerinde ilçe binasını faaliyete geçiren Türkiye İşçi Partisi’nin Torbalı’da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

GENÇ İLÇE BAŞKANI

Türkiye İşçi Partisi Torbalı İlçe Başkanı olarak atanması beklenen Eyyüp Çiçek, 1993 Diyarbakır doğumlu. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi mezunu olan Çiçek, Bilgisayar Programcılığı yapıyor.

EMEĞİN VE EZİLENİN SESİ OLACAK

Türkiye İşçi Partisi’nin her zaman emekten yana olduğunu belirten Çiçek, “Türkiye İşçi Partisi kurulduğu günden bu yana her zaman emekçinin, ezilenin, köylünün, çiftçinin, öğrencinin, gençlerimizin sesi olmuştur. Bizler de Torbalı’da emekten ve ezilenden yana olmak için Türkiye İşçi Partisi Torbalı İlçe Örgütü’nü kurmuş bulunuyoruz. Tüm Torbalılı hemşehrilerimizi de eşitlik ve özgürlük için, laik ve demokratik bir Türkiye için, Türkiye İşçi Partisi çatısı altında birlikte mücadele etmeye davet ediyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

TİP Torbalı İlçe Başkanlığı’nı kurdu

Yorumlar kapalı.