Torbalı Karadenizliler Derneği’nden huzurevi sakinlerine mıhlama ikramı

Torbalı İlçe Millî Eğitim Müdürü Cafer Tosun'un kurucusu olduğu Torbalı Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yöresel lezzetlerle damaklarda özel tatlar bırakırken en özel etkinliklere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı İlçe Millî Eğitim Müdürü Cafer Tosun’un kurucusu olduğu Torbalı Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yöresel lezzetlerle damaklarda özel tatlar bırakırken en özel etkinliklere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte şehit yakınları evlerinden alınarak derneğe getirilerek kuymak başta olmak üzere çeşitli ikramlarda bulunulmuştu. Yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlikte İlçe Kaymakamı Ercan Öter ve İlçe Protokolü yer almıştı.

12 Ağustos Cumartesi günü Torbalı Huzurevi sakinleri, Torbalı Mahalle Muhtarları, 15 Temmuz günü şehit aileleri ve Torbalı Halkının katılım sağladığı etkinlikte, Karadenizin muhteşem lezzeti olan mıhlama ikram edildi. Cafer Tosun, ” Katılım sağlayan kıymetli misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum, kurduğumuz gönül bağları ve değerli muhabbetlerimizle etkinliğimiz anlam buldu.İlçe halkına her alanda hizmet etmeye ve ilçe için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hasan Demir

Torbalı Karadenizliler Derneği’nden huzurevi sakinlerine mıhlama ikramı

Yorumlar kapalı.