Örnek Resim

Torbalı’ya yeni SGK müdürü atandı

orbalı SGK Müdürlüğü'ne Kadir Tekke atandı. Daha önce Torbalı'da 6 yıl boyunca şeflik yapan ve ilçeyi yakından tanıyan Kadir Tekke, 8 Temmuz Pazartesi günü itibariyle yeni görevine başladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğü’nde önemli bir değişiklik yaşandı. SGK Müdürü Tuncel Dağdelen’in tayininin çıkması üzerine, Torbalı SGK Müdürlüğü’ne Kadir Tekke atandı. Daha önce Torbalı’da 6 yıl boyunca şeflik yapan ve ilçeyi yakından tanıyan Kadir Tekke, 8 Temmuz Pazartesi günü itibariyle yeni görevine başladı.

Kadir Tekke, kariyerinde çeşitli görevlerde bulunarak tecrübesini artırdı. Bağcılar’da ve Buca’da müdür yardımcılığı görevlerinde bulunan şimdi ise Torbalı SGK Müdürlüğü’nde hizmet verecek olan Tekke, ilçe halkının sorunlarına çözüm bulmak ve hizmet kalitesini artırmak için çalışacağını belirtti. Torbalı’da görev yapacak olan yeni SGK Müdürü Kadir Tekke, “Torbalı’yı ve halkını yakından tanıyor olmak benim için büyük bir avantaj. İlçemize en iyi şekilde hizmet etmek için var gücümle çalışacağım” dedi. Kadir Tekke’nin göreve başlamasıyla birlikte, Torbalı SGK Müdürlüğü’nde yeni bir dönem başlıyor. İlçe sakinleri, Tekke’nin deneyimleri ve yenilikçi bakış açısıyla daha iyi hizmet almayı umut ediyor.

HABER MERKEZİ

Torbalı’ya yeni SGK müdürü atandı

Yorumlar kapalı.

Örnek Resim
Örnek Resim