Ahmet San’dan Ajda Pekkan’a olay sözler

Organizatör ve menajer Ahmet San, Haber Bahane programında Gökhan Kalaycıoğlu'nun konuğu oldu. Programda Ajda Pekkan ile ilgili yaptığı açıklamalar dikkat çekti. Dünya starı olamamasıyla ilgili konuşan San, Pekkan'ın Fransa'da ün kazanırken parayı tercih ettiğini söyledi. Ayrıca San, Pekkan'ın cilveli ve flörtöz bir karakter olduğunu da ekledi.

Ahmet San'dan Ajda Pekkan'a olay sözler
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konuk olduğu Haber Bahane programında Ajda Pekkan ile ilgili yaptığı yorumlarla dikkat çeken Ahmet San, Pekkan’ın dünya starı olamamasının sebebini açıkladı.

AVRUPA STARI OLMAYA GİDERKEN..

Ajda Pekkan’ın dünya starı olamaması hakkında konuşan Ahmet San, “Ajda Pekkan’a Elvis Presley ve bütün büyük Fransız şarkıcılarına beste yapan bir Amerikalı aşık olmuştu ve muhteşem bir şarkı vermişti. 1974’lerden bahsediyorum her yerde Ajda Pekkan şarkısı çalıyordu. O dönemin en büyük Fransız şarkıcılarından Enrico Macias, Olumpia’ya Ajda ile beraber çıkıyordu. Avrupa starı olmaya giderken Bebek Belediyesi’nden 6 aylık iş ve bilmem kaç aylık parasını peşin aldığı için bıraktı o pazarı” ifadelerini kullandı.

“AJDA FLÖRTÖZ Bİ KARAKTERDİR”

Haber Bahane programının sunucusu Gökhan Kalaycıoğlu’nun, “Bir şekilde işve cilve dünyayı sarar, Ajda Pekkan’ı o yüzden hep mesafeli bulurum” yorumu üzerine Ahmet San,” Ajda Pekkan da çok cilvelidir. Ajda’nın hayatı cilve, flörtöz bir karakterdir”ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Ahmet San’dan Ajda Pekkan’a olay sözler

Yorumlar kapalı.