AK Partili Çelik’ten ‘kumpas’ iddiası

AK Parti Milletvekili Çelik, sosyal medyada yaptığı paylaşımda kendisine kumpas kurulduğunu iddia etti. Çelik, "Cumhurbaşkanımızın önünde hain tezgahlara muhatap bırakıldım" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yüzde 98 oy aldığımız Harran ilçemizde iftarda ve Şanlıurfa havaalanında VİP’te cumhurbaşkanımızın önünde hain tezgahlara muhatap bırakıldım” ifadelerini kulandı. Çelik paylaşımında şunları aktardı:  

“Siyasetin doğasında görevlerden ayrılmak da vardır. Görevden ayrıldığınızda sizi hayırla ananlardan çok sizi eleştirenler göze batar. Her siyasetçi bunu yaşamıştır, yaşayacaktır. Sırayla bunlar.

 

Mesele, övenlere göstereceğiniz memnuniyet değil, eleştirenlere karşı göstereceğiniz sabırdır. Şahsen, “milli tarım”dan rahatsız olanlar tarafından TRT’de payitaht dizisine bile konu edildim, %98 oy aldığımız Harran ilçemizde iftarda ve Şanlıurfa havaalanında VİP’te cumhurbaşkanımızın önünde hain tezgahlara muhatap bırakıldım.

 

Bu işleri yapanlar dışarıdan değildi.Bu tezgahı kuranları biliyorum. Dava sahibi olmak; sabretmeyi, lidere güvenmeyi, hakkın galip geleceğine inanmayı gerektirir, şikayeti ve müdahale edin demeyi değil”

 

 

Haber Merkezi 

 

AK Partili Çelik’ten ‘kumpas’ iddiası

Yorumlar kapalı.