Ak Partili Kalfaoğlu’ndan Teşekkür Plaketleri

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde üstün başarı göstererek çalışan parti üyelerine Buca Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen bir törenle teşekkür plaketleri verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göreve geldiği günden bu yana çalıştığı dönem içinde Türkiye’de en fazla üye kaydı sağlayan ilçe başkanı unvanını alan AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, yaptıkları saha çalışmalarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçilmesine destek olan tüm partililere teşekkür etti.

2023 genel seçimleri sonrası Türkiye Yüz Yılına girildiğini aktaran Hakan Kalfaoğlu, “Canla başla çalışan, kıymetli uçbeylerimiz mahalle başkanlarımız, okul görevlilerimiz ve sandık görevlilerimize mükemmel bir koordinasyon örneği gösterdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlayan Türkiye Yüz Yılı’nda  hep birlikte daha da çok çalışacağız” diye konuştu

Törende söz alarak konuşan AK Parti 25. dönem milletvekili Cemil Şeboy,  ‘”Türkiye’nin çok kritik bir seçimi geride bıraktığını söyleyerek. “Çok şükür Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçtik. Türkiye yüz yılında önemli bir seçimi zafer ile tamamladık. Tüm teşkilatı, ilçe başkanı Hakan Kalfaoğlu ve canla başla çalışan tüm dava arkadaşlarımızı tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

 

Ak Partili Kalfaoğlu’ndan Teşekkür Plaketleri

Yorumlar kapalı.