ALOSBİ en çok tercih edilen bölge olmak için çalışıyor

ALOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan “Hedefimiz lokomotif sanayi sektörlerini bünyesinde barındıran ALOSBİ’yi iş ve sosyal yaşam anlamında hem sanayi yatırımcıları hem de çalışanlar tarafından daha çok tercih edilen bir bölge yapmak” ifadelerini kullandı. 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşık 10 milyon metrekare alanda kurulan; istihdamı, dış ticareti, yenilikçi ürünleriyle ülke ekonomisi ve küresel pazarda söz sahibi sanayi kuruluşlarını bünyesinde barındıran ALOSBİ, yaptığı yatırımlar ile yerli-yabancı sanayicilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

ALOSBİ, yeni yatırımlar adına hem sanayi yatırımcılarının hem de çalışanların hayallerini gerçeğe dönüştürecek. Bu açıdan, mevcut yatırımlara ek olarak lojistik depolar, ikmal merkezi, ana dağıtım merkezi, gündüz bakım evi ve kreş, otel, sosyal tesis ile spor tesisi gibi yatırımlarını hızla tamamlanıyor.

“TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYACAĞIZ”

ALOSBİ’de inşaat aşamasındaki yatırımların, kısa süre sonra hayata geçeceğini ifade eden Tezcan, “İkmal Merkezi projemiz ile inşaat, mekanik, elektrik ve peyzaj saha ekiplerimizin tüm sarf malzeme, makine-ekipman ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayacağız. Merkezimiz, lojistik konumu ve kullanışlı malzeme depolarıyla saha ekiplerimizin daha hızlı ve ekonomik çalışmasına da yardımcı olacak. Ayrıca merkezimizde tüm saha personelimiz için yeterli sayıda soyunma odası, teknik ofis, eğitim salonları, dinlenme alanları ve yemekhane yer alacak” dedi.

“HERKES KENDİNİ ÖZEL HİSSEDECEK”

Gündüz Bakımevi ve kreş yatırımının kaba inşaatını tamamladıklarını dile getiren Tezcan, “Kreşimiz bu bölgedeki en büyüğü olacak. Bu yatırım ile bölgede kadın çalışan istihdamını artırmayı amaçlıyoruz. 8 bin 500 metrekare alana sahip Spor Tesisimizin ve 75 odalı otelimizin de çevre düzenlemeleri devam ediyor. Katılımcılarımıza restoran, kafe, konaklama, toplantı, eğitim salonları gibi sosyal ve kültürel hizmetler de sağlanacak. Herkesin kendini özel hissedeceği bir sanayi bölgesi olacağız” diye konuştu.

“İDEAL YATIRIM ORTAMI İÇİN NE GEREKİYORSA YAPIYORUZ”

Ülke genelinde marka değeri yüksek bir cazibe merkezi olmak üzere bu yola çıktıklarının altını çizen Tezcan, “İdeal bir yatırım ortamı yaratmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. En büyük amacımız istihdamı ve üye firmaların rekabet gücünü artırabilmek. Bunun için sürekli çalışıyor, yeni projeler üretiyor ve yeni hedefler belirliyoruz. Projelerimiz, alt yapımız, iş ve üretim gücümüzle deviz. Bu güçlü ailenin bir parçası olmak ve işini büyütmek isteyen sanayicilere kapımız açık” şeklinde konuştu.

Aslı Özkaya

ALOSBİ en çok tercih edilen bölge olmak için çalışıyor

Yorumlar kapalı.