Altay’a taze kan

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Altay, 16 yaşındaki hücum oyuncusu Mehmet Onur Yıldız ile profesyonel sözleşme imzalandığını duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Altay son dönemlerde futbol piyasasına sürdüğü oyuncularla adından söz ettirirken, altyapıdan bir hamle daha yaptı ve 2007 doğumlu hücum oyuncusu Mehmet Onur Yıldız ile profesyonel sözleşme imzalandığını resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, 3 yıllık sözleşme imzalanan Mehmet Onur Yıldız için Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’ndeki imza törenine Altay Spor Kulübü Başkanı Murat Pervane ve Mehmet Onur Yıldız’ın katıldığı ifade edildi.
Ailesine böyle bir evlat yetiştirdikleri için teşekkür eden Başkan Pervane, “Sevgi ve saygısını asla kaybetmeyen, saha içi ve saha dışı çalışma azmi ve karakteri ile kendi yaş gruplarına da örnek olan Mehmet Onur Yıldız’ın profesyonel olmasında emeği olan başta kıymetli ailesi olmak üzere herkese şahsım ve kulübüm adına çok teşekkür ederim. Akademi takımlarımızdan nice Mehmet Onurlar çıkartmak ve onları önce Büyük Altay’ımıza sonra ülke futboluna kazandırmak istiyoruz. Gelecekte Futbol A Takımımızın başarılarında önemli rol oynayacağına inanıyoruz. Mehmet Onur’un önünde uzun bir futbol kariyeri var. Çıkmış olduğu bu yeni kariyer yolcuğunda Büyük Altay forması ile başarılı bir futbol yaşantısı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

İHA

Altay’a taze kan

Yorumlar kapalı.