Antalya’da Alkollü sürücü park halindeki araca vurdu sonra araç içinde sızdı

Antalya’nın Aksu ilçesinde alkollü bir sürücü aracını bulunduğu yerden çıkarmak isterken park halindeki araca çarptı sonra araç içerisinde sızdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olay, saat 14.00’de Antalya Aksu ilçesi İsmail Ogan Caddesi üzerinde yaşandı. Lokantada yemeğini yedikten sonra aracına binen alkollü sürücü A.K. park halindeki araca çarptıktan sonra araç içerinde sızıp kaldı. Vatandaşların 112’ye haber vermesi üzerine olay yerine gelen trafik polisi ve sağlık ekipleri sürücüye müdahale ettiler. Araç içerisinden sedyeye alınarak çıkarılan sürücü, ambulansa alındı. Buradaki tedavisinin ardından kendine gelen sürücü dışarda küfürler yağdırmaya başladı.

Aracı hasar gören Tufan Küçükşenlik şunları söyledi. “Arkadaş bayağı alkollüymüş. Aracını çıkarmak için ileri geri yaparken aracıma vurmuş. Sonra aracını duraklatarak içerisinde sızmış.”

Alkol metreye üflememek için polise zor anlar yaşatan sürücünün aracında alkol şişelerinin bulunduğu gözlendi. Alkollü sürücü daha sonra polis ekipleri tarafından merkeze götürüldü.

İHA

Antalya’da Alkollü sürücü park halindeki araca vurdu sonra araç içinde sızdı

Yorumlar kapalı.