Babalar Günü’nde özel saat seçkileri  

Breitling, macera ruhunu ve yüksek enerjiyi bir arada sunan eşsiz saat modelleriyle  Babalar Günü’nü kutluyor.   

Babalar Günü’nde özel saat seçkileri  
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlhamını geçmişten alan Superocean Heritage koleksiyonu, Breitling’in dalış saatleri konusundaki 60 yılı aşkın deneyimini mükemmel bir biçimde ortaya koyuyor. Su altında vakit geçirmekten hoşlanan babaların tüm ihtiyaçlarına, Superocean Heritage modelleri kusursuzca cevap veriyor.

Breitling Navitimer koleksiyonu, mekanik kronograf teknolojisinin incelikleri ve havacılık dünyasının ruhunu bir araya getiren eşsiz bir mirası temsil ediyor. Markanın gökyüzüyle bağını daha da derinleştiren Navitimer, özgün detaylar ve kusursuz el işçiliğini harmanlayarak zarif ve etkileyici bir hediye alternatifine dönüşüyor.

Rahatlık ve zarafeti buluşturan Breitling Chronomat koleksiyonu ise her ortama uyum sağlayacak modern tarzıyla dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü sporculardan iş insanlarına, aktörlerden cemiyet hayatının seçkin üyelerine kadar herkesin gözdesi haline gelmiş Chronomat, spor şık görünümü sayesinde konforuna düşkün babaların favorisi olacak.

BREITLING HAKKINDA

 İsviçreli lider saat üreticisi Breitling, 1884 yılında kuruldu. Yenilikçi şirket, modern kronografı icat etti ve navigasyon görevi gören saati geliştirmenin öncülüğünü üstlendi. Dünyanın dört bir yanında endüstriyel-loft tarzında 240’ı aşkın perakende lokasyonu bulunan Breitling, günlük stile uygun, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir lüks marka olarak hala çığır açıyor. Hava, kara ve deniz üçlüsüne odaklanan tüm koleksiyonları, Breitling’in kendine özgü modern-retro tarzını destekliyor. Her saat mekanizmasının olağanüstü kalitesi COSC sertifikalı kronometre statüsü ile onaylanan marka, kendi mekanizmalarını üreten birkaç bağımsız saat tasarımcısı arasında yer alıyor. Bugün Breitling; daha iyi malzemeler, daha iyi üretim, daha iyi ambalaj ve baştan sona izlenebilirlik ilkesiyle harika ürün ve deneyimler yaratıp daha iyisini başarma misyonunu benimsiyor. Klasik saat yapımını en son ve en sürdürülebilir inovasyonlarla birleştiren Breitling; köklü tarihine sahip çıkarken, bir yandan da bakış açısını zamanının çok ötesine taşıyor.

SAMİME EKTİR

 

Babalar Günü’nde özel saat seçkileri  

Yorumlar kapalı.