Başkan Özgener’den Yeni Kabine Değerlendirmesi

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, "Yeni kabinenin kentimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm Bakanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Özgener: Aynı acıyı bir daha yaşamayalım
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Özgener, “Önümüzdeki süreçte, kentimize katma değer sağlamak için Oda ve Borsalar olarak geliştirdiğimiz projelerimize, yeni Bakanlarımızın da katkılarıyla ivme kazandırmak önceliklerimiz arasında olacak. Daha önce de belirttiğim gibi yoğun geçen seçim sürecinin sona ermesiyle birlikte artık tüm odağımızı “ekonomi” ye çevirmemiz ve ülke olarak sahip olduğumuz büyük potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmeyi hedeflememiz gerektiği kanaatindeyim” dedi

“Güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz”

Başkan Özgene, “İş dünyası olarak reel sektörü ve topyekun kalkınmayı desteklemesini umduğumuz yeni dönem ekonomi politikalarının açıklanmasını beklediğimiz bu süreçte, ülkemizin, yeni kurulan kabine ile birlikte makroekonomik istikrar ve sürdürülebilir büyüme hedefine daha hızlı ilerleyeceğine inanıyorum. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de, iş dünyası olarak daha çok üreten ve istihdam sağlayan, katma değeri yüksek ihracat yapan güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte ülkemizin kuvvetli ve istikrarlı bir büyümeyi yakalayabilmesi için önerilerimizi iletmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

 

Başkan Özgener’den Yeni Kabine Değerlendirmesi

Yorumlar kapalı.