Başkan Özkan’dan Çiftçiye destek Sözü

Menderes'te yaşanan yoğun yağıştan dolayı zor duruma düşen çiftçiye Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, çiftçiye destek sözü verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen yoğun yağış ve dolu nedeniyle ürünleri zarar gören çiftçilere Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan sahip çıktı. Çileme ve Karakuyu mahallelerinde ki çiftçilere geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Özkan, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışma yaparak mağduriyetin giderilmesini sağlayacak.

“Hasar tespit çalışması yapılacak”

Pamuk, mısır ve buğday ürünlerinde yaşanan zararla ilgili İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından hasar tespit çalışması yapılacak. Tespitin ardından yapılacak yardımla ilgili İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından karar alınacak ve yaşanan mağduriyet ortadan kaldırılacak.

“Zararlarını karşılamak için gerekli destekleri sağlayacağız”

Zarar gören üreticilerin yanlarında olduklarını belirten Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘‘Yoğun yağış ve doludan etkilenen Çileme ve Karakuyu mahallerimizde incelemelerde bulunduk. Zarar gören çiftçilerimizin tespitlerini yapmak için gereken çalışmaları başlattık. İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içerisinde vatandaşlarımızın zararlarını karşılamak için gerekli destekleri sağlayacağız. Var gücümüzle çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Haber Merkezi

Başkan Özkan’dan Çiftçiye destek Sözü

Yorumlar kapalı.