Başkan Tekin anlamlı sergiyi gezdi

Bir Tutam Umut’ temalı grup sergisinin gezen Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, tüm ilçe sakinlerini sergiye davet etti. Başkan Tekin de bir tablo alarak sergiye ve amacına destek oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelirleri Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerine ve SMA hastası Azra Güngör’e bağışlanacağı, ressamlar Nalan Benzer, Meral Doğan Keseler, Havva Karasu ve Şenay Karasu’nun eserlerinden oluşan ‘Bir Tutam Umut’ temalı grup sergisinin açılışına toplantısı nedeniyle katılamayan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, dün sergiyi gezdi. Torbalı Belediyesi’nin de iş birliği ile açılan sergideki tabloları inceleyen Başkan Tekin’e, Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Özgan ve meclis üyesi Sıla İlgi Akkaş da eşlik etti. Sergiye tam not veren Başkan Tekin, bir de tablo alarak hem sergiye hem de serginin amacına destek oldu.

BAŞKAN TEKİN’DEN RESSAMLARA TEŞEKKÜR ÇİÇEĞİ

Ayrıca ressamlara üzerinde ‘Öğrencilerimize ve Azra bebeğimize desteklerinizi unutmayacağız’ notu yazılı olan çiçeği takdim eden Başkan Tekin, “Gelirleri, üniversite öğrencilerine ve SMA hastası kızımız Azra Güngör’e bağışlanacağı, ressamlar Nalan Benzer, Meral Doğan Keseler, Havva Karasu ve Şenay Karasu’nun eserlerinden oluşan ‘Bir Tutam Umut’ temalı grup sergisini Başkan yardımcımız Yavuz Selim Özgan ve meclis üyemiz Sıla İlgi Akkaş ile birlikte ziyaret edip, bu anlamlı sergi için ressamlarımıza teşekkür çiçeği takdim ettik” dedi. Öte yandan sergi, 26 Haziran tarihine kadar açık olacak.
Hasan Demir

Başkan Tekin anlamlı sergiyi gezdi

Yorumlar kapalı.