Başkan Tekin yenilenen parkı ziyaret etti

Torbalı Belediyesi ekipleri, Ayrancılar Suyunbaşı’nda yer alan ve her gün yüzlerce çocuğun oynadığı parkı yeniledi, Başkan Tekin parkı ziyaret etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı Belediyesi’ne bağlı ekipleri ilçe genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe genelinde bir yandan yeni parklar inşa edilirken diğer yandan da mevcut park ve bahçelerde tadilat çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda Torbalı Belediyesi ekipleri, Ayrancılar Suyunbaşı’nda yer alan ve her gün yüzlerce çocuğun oynadığı parkı yeniledi. Belediye ekiplerinin çalışmalarıyla elden geçirilen park hem çocuklar hem yetişkinler için temiz ve kullanışlı hale getirildi. Çocuklar yenilenen oyun parkını çok beğendiklerini dile getirirken, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin de yenilenen parkta çocuklarla vakit geçirdi.

TEKİN: “PARKLARDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Torbalı’da yeşil alan ve etkinlik alanlarının sayısını artırdıklarını ifade eden Belediye Başkanı Mithat Tekin, “İlçemizin çehresini pozitif yönde değiştirmeye devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın huzurla, keyifle vakit geçirebilecekleri park ve yeşil alan sayımızı artırdık. Ayrıca çocuklarımızın daha rahat ve konforlu bir şekilde oynamaları için parklarımızı yeniliyoruz. Bu kapsamda ilçe genelinde bulunan tüm parklarda hummalı çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

Başkan Tekin yenilenen parkı ziyaret etti

Yorumlar kapalı.