Başkan V. Özkan Mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Menderes'te Belediye Başkan V. Erkan Özkan ilçede mahalle ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yeniköy ve Gölcükler mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahalle ziyaretleriyle vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinleyen Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, Yeniköy ve Gölcükler mahallerinde vatandaşlarla buluştu. Yapılan ziyaretlerde mahalle sakinlerini dinleyen Başkan V. Özkan, belediyenin çalışmaları hakkında da vatandaşları bilgilendirdi.

“Onların sesi olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz”

Göreve geldiği andan itibaren vatandaş buluşmalarına önem verdiğini söyleyen  Başkan V. Erkan Özkan, “Hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek onları dinliyor, şikayet, talep ve önerilerini dikkate alıyoruz. Vatandaşın belediye başkanını sahada görmesi ve onunla birebir iletişim içinde olmasını önemsiyorum. Bu nedenle ilk andan itibaren sahadayız. Onların dinleyerek, onların sesi olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Buluşmalarımızda birim müdürlerimizle birlikte mahalle muhtarlarımızda bizimle oluyor böylece daha etkin bir çalışmayı hayata geçirmiş oluyoruz. Hemşeherilerimizin de gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden memnun olduğunu görmek doğru adımları attığımızın göstergesi, bu da bizi mutlu ediyor’’ ifadelerini kullandı.

“Menderes’imizin her bir noktası bizim için değerli”

44 mahallenin her birine önem verdiklerini aktaran Başkan V. Özkan, ’’ Eşit hizmet anlayışımızla sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunmak adına çalışıyoruz. Ben ve ekibim vatandaşlarımızın sesi olmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Menderes’imizin her bir noktası bizim için değerli. Bu anlayışla her mahallemize en iyi hizmeti verebilmek adına görevimizin başındayız. Canla başla, gece gündüz demeden hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edecek, vatandaş buluşmalarımızı da sürdüreceğiz. Çünkü Menderes ve Menderesli hemşehrilerim her şeyin en güzelini hak ediyor’’ diye konuştu.

Haber Merkezi

Başkan V. Özkan Mahalle ziyaretlerine devam ediyor

Yorumlar kapalı.