Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde kış dönemi

Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerindeki kış dönemi tarifelerini duyurdu.

Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde kış dönemi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’in en güzel manzaralarına sahip 10 sosyal tesiste BAYBEL AŞ aracılığı ile vatandaşlara restoran ve kafe hizmeti veren Bayraklı Belediyesi tesislerinde vatandaşlar 4 çeşit yemekten oluşan menüye 49.90 TL’ye ulaşabiliyor. Ayrıca vatandaşlar, Değirmen Kafe’de günün çorbasını da 14.90 TL’ye içebiliyor. Başkan Sandal, “Ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz bir süreçte, sosyal tesislerimizde kar amacı taşımıyor, kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarla halkla buluşturuyoruz” dedi.

BÜTÇE ZORLAMIYOR

Bünyesindeki sosyal tesislerde kış dönemi fiyat listesini güncelleyen Bayraklı Belediyesi, yeni tarifelerle vatandaşların yüzünü güldürdü. Halkın bütçesini zorlamadan, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan belediye, Değirmen Kafe’de ‘günün çorbasını’ 14.90 TL’ye, 100. Yıl Matematik ve Zekâ Oyunları Parkı içindeki kafede ise 4 çeşit yemekten oluşan sebzeli menüyü 49.90 TL’ye, etli menüyü ise 69.90 TL’ye servis etmeye başladı. Detaylı bilginin 0232 724 98 98 telefon numarasından alınabileceği belirtildi.

“AMACIMIZ HERKESİN FAYDALANMASI”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Ev ekonomisinin bu kadar dara düştüğü bir ortamda, belediye tesislerimizde kar amacı gütmeden, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla halkımıza sunuyoruz. Toplumun her kesiminin faydalanmasını istediğimiz sosyal tesislerimizde günün şartlarına uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunuyoruz. Kış aylarında da sosyal ortamda rahat bir nefes alıp, hoşça vakit geçirmek isteyen herkesi, sosyal tesislerimize bekliyoruz” dedi.

Haber Bülteni 

Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde kış dönemi

Yorumlar kapalı.