Bayraklı’da asfalt çalışmaları sürüyor

Bayraklı’da yol yenileme, kaldırım, kilit parke ve asfaltlama çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Program dahilinde tüm cadde ve sokaklardaki sorunlar yerinde tespit ediliyor. Bu kapsamda Mansuroğlu Mahallesi'nde bin metrekarelik asfalt serimi yapıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Programlanarak hızla tamamlanıyor”

Bayraklı’da ilçe genelinde başlatılan yol-kaldırım düzenleme, bakım, onarım ve asfaltlama seferberliği hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de dikkate alarak, ilçenin her mahallesini karış karış gezen ekipler, yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit ediyor. Yol yenileme işlemleri önem sırasına göre programlanarak hızla tamamlanıyor. Çalışmalar, ilçe sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Son olarak Mansuroğlu Mahallesi 286/7 sokakta asfalt serimi gerçekleştiren ekipler, vatandaşların daha rahat ve konforlu ulaşım sağlaması için ilçe genelinde çalışmalarını da sürdürüyor.

 

24 Mahallenin tamamında

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için 24 mahallemizin tamamında ihtiyaç ne varsa imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hangi mahallemizin ne sorunu varsa kalıcı çözümler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Bayraklı Belediyesi Basın

Bayraklı’da asfalt çalışmaları sürüyor

Yorumlar kapalı.