Bodrum’da kan donduran cinayette detaylar ortaya çıkıyor!

Bodrum'da, sarp arazide çarşafa sarılıp iple bağlanmış olarak bulunan Rus uyruklu Irina Dvizova (42) ile kızı Dayana Dvizova'nın (15) ölümü, büyük bir şok yaratmıştı. Yaşanan vahşetin detayları ise adeta gerilim dolu bir film senaryosunu anımsatıyor.

Bodrum'da kan donduran cinayette detaylar ortaya çıkıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Olay, 25 Kasım tarihinde Belaruslu I.S.Y polisinin anne-kızın ulaşılamaması üzerine başlattığı arama ile ortaya çıktı. Eve giden polis ekipleri, koltukta ve çevresinde kan izleri keşfetti. Ayrıca, 6 mermi kovanı bulunmasıyla birlikte, evde olayın işlendiği şüphesi arttı.

Yapılan araştırmalar sonucunda, cinayetin şüphelisi olarak Irina Dvizova’nın eski eşi A.K.’nin (46) Litvanya’dan Türkiye’ye giriş yaptığı tespit edildi. İzlenen güzergah, Bodrum’da bir otelde konakladığı ve ardından Irina Dvizova’ya ait araçla ilçeden ayrıldığı bilgisini ortaya çıkardı.

Daha da şaşırtıcı olan ise, 24 Kasım’da Irina Dvizova’nın doğurduğu oğlu M.K. (5) ile birlikte A.K.’nin Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan yurt dışına çıkmasıydı. Ardından, Fransa ve Litvanya arasında seyahat ettiği belirlendi.

Muğla'daki Rus uyruklu anne kız cinayetinin detayları ortaya çıktı!

ULUSLARARASI SORUŞTURMA

Polis, katil zanlısının silahı İçmeler güzergahındaki bir çöp konteynerine attığını değerlendiriyor ve silahın bulunması için çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca, katil zanlısının yakalanması için uluslararası çapta araştırmalar devam ediyor.

Bu olayın altında, Irina Dvizova ile eski eşi arasındaki çocukları M.K.’nin velayetiyle ilgili yaşanan anlaşmazlıkların yattığı belirtiliyor. Irina’nın eski eşi hakkında 6 ayrı şikayette bulunduğu ve toplamda 6 ay uzaklaştırma kararı alındığı ancak şahsın Türkiye’de olmaması sebebiyle bu kararın uygulanamadığı ifade ediliyor.

Olayla ilgili uluslararası boyutta soruşturma devam ederken, yaşanan vahşet Bodrum’da derin bir üzüntü ve endişe yaratmış durumda.

Haber Merkezi

Bodrum’da kan donduran cinayette detaylar ortaya çıkıyor!

Yorumlar kapalı.