Buğra Gökce ilk İzmir mesajını verdi!

Buğra Gökce, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adayı olmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa etti. Gökçe'nin ilk mesajını da paylaştı.

Buğra Gökce'den deprem uyarısı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Buğra Gökce, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa etti. Gökce’nin ilk mesajını da paylaştı.

Gökce, İzmirliler’in mutluluğu ve İzmir’in daha güzel bir şehir olması hedefiyle dinamik bir İzmir Büyükşehir Belediyesi için çalışacaklarını belirtti. Gökce, “Kaybedecek tek bir saniyemizin olmadığını bilerek, İzmirlilerin yüzünü güldürmek için durmadan çalışan dinamik bir İzmir Büyükşehir Belediyesi için dostlarım ve sevgili İzmirlilerle yeni bir yola çıkıyoruz” dedi.

Ayrıca, yeni yolculuğa atılan adımlarla ilgili olarak Zeki Müren’in şarkısından alıntı yaparak, “Elbet bir gün buluşacağız. Bu böyle yarım kalmayacak” sözlerine vurgu yaptı.

Gökce’nin açıklamasında, İzmir’in tarihi, kültürel ve ekolojik varlıklarını koruyarak, şeffaflık, sosyal adalet ilkeleri doğrultusunda 21. yüzyılın fırsatlarından yararlanarak İzmir’i Türkiye’nin parlayan yıldızı haline getirmeyi hedeflediği belirtildi. Ayrıca, sosyal belediyecilik anlayışını güçlendirmeyi ve dezavantajlı grupların yanında olmayı önemsediği ifade edildi.

Gökce ayrıca, Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) minnet borcu olduğunu belirterek, CHP’nin “iktidar” hedefine katkı sunmak için istifa ettiğini ifade etti. Ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Haber Merkezi

Buğra Gökce ilk İzmir mesajını verdi!

Yorumlar kapalı.