Bülent Ersoy’un hayatı sinema perdesine taşınıyor

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un hayatı, "Bergen" ve "Sevda Mecburi İstikamet" filmlerinin yapımcısı Orchestra Content tarafından sinemaya uyarlanacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un hayatı, “Bergen” ve “Sevda Mecburi İstikamet” filmlerinin yapımcısı Orchestra Content tarafından sinemaya uyarlanacak. Film için, Bergen filminin yaratıcı yapımcısı Mine Şengöz’ün üstlendiği yapımcılık görevinin yanı sıra gazeteci Tuğrul Eryılmaz, psikiyatr Cemal Dindar, sosyolog Göksel Aymaz, gazeteci-yazar Gülşen İşeri, müzik tarihçisi Murat Meriç, yazar Murat Özyaşar ve yazar-dramaturg Erdinç Ulutaş gibi bir danışman kadrosuyla senaryo çalışmalarına başlandı.

Projenin duyurusu Orchestra Content’in Instagram hesabından yapıldı. Paylaşımda “Türkiye’nin Diva’sı, sesiyle, sahne enerjisiyle, varoluşunun her parçasıyla dünya çapında benzersiz Bülent Ersoy’un gerçek hikâyesi, hiç bilinmeyen yönleriyle ilk kez karşınızda olacak. Orchestra Content olarak, heyecanla, aşkla ve büyük bir sorumluluk duygusuyla çalıştığımız yeni projemizi duyurmaktan onur duyarız” ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi

Bülent Ersoy’un hayatı sinema perdesine taşınıyor

Yorumlar kapalı.