Büyükşehir’den yeni eğitim döneminde 20 anaokulu

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZELMAN Anaokulları 2023-2024 eğitim öğretim yılına hazırlanıyor. Yeni dönemde 20 şubeyle hizmet verecek İZELMAN Anaokulları’nın Balçova, Güzelyalı ve Girne Latife Hanım Kreş ve Anaokulu Eğitim Merkezleri de müstakil binalara taşınıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZELMAN Anaokulları, 2023-2024 eğitim döneminde “eğlenerek öğrenme” ilkesi ile erken çocukluk döneminde öğrencilerini tüm gelişim alanlarında desteklemeye devam edecek. Kent merkezinin yanı sıra Dikili, Menderes, Beydağ ve Aliağa’da da şubeler açarak 12 anaokulu ile hizmet vermeye başlayan İZELMAN A.Ş. yeni eğitim döneminde bu sayıyı 20’ye çıkaracak. Ayrıca apartmanlarda yer alan Balçova, Güzelyalı ve Girne Latife Hanım Kreş ve Anaokulu Eğitim Merkezleri de müstakil binalara geçecek.

12 farklı şubede 18-72 ay aralığındaki 750 öğrenciye eğitim verdiklerini ifade eden İZELMAN Genel Müdürü Burak Alp Ersen, “2019 yılında 7 kreş ile eğitim verilirken biz bu sayıyı 12’ye çıkardık. 2023-2024 eğitim öğretim döneminde 20 anaokuluyla hizmet vereceğiz. Metropol dışında da hizmet vermeye devam edeceğiz. Aliağa, Dikili, Beydağ, Menderes’te hizmet veriyoruz. Şimdi bu bölgelere Torbalı, Kiraz, Tire, Bergama gibi ilçeleri de ekleyeceğiz. Yaklaşık 110 personel ile hizmet veriyoruz” diye konuştu.

Tecrübeli eğitim kadrosu ile Balçova, Evka-2,  Evka-4, Girne, Buca, Güzelyalı, Dikili, Beydağ, Aliağa, Bornova, Görece, Kemalpaşa bölgelerinde hizmet veren İZELMAN Anaokullarına Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılında Gaziemir, Tire, Torbalı, Kiraz, Bergama, Bayındır, Urla ve Menemen şubeleri de eklenecek.

Haber Merkezi

Büyükşehir’den yeni eğitim döneminde 20 anaokulu

Yorumlar kapalı.