Yılmaz Erdoğan’ın sevgilisi Cansu Taşkın kimdir?

Cansu Taşkın ismi Twitter gündeminde yer alıyor. Sosyal medya kullanıcıları Cansu Taşkın kimdir? Cansu Taşkın nereli, kaç yaşında? İşte Cansu Taşkın kimdir sorunun yanıtı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnci Taneleri dizisiyle gündemden düşmeyen Yılmaz Erdoğan’ın yeni sevgilisi Cansu Taşkın’ın kim olduğu konuşuluyor. İnternette Cansu Taşkın kimdir? Cansu Taşkın kaç yaşında? Soruları araştırılıyor. İşte Cansu Taşkın’ın kim olduğuna ilişkin detaylar…

Cansu Taşkın ve Yılmaz Erdoğan hakkında ortaya atılan aşk iddiaları doğru çıktı. Cansu Taşkın, oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile aşk yaşadığını duyurdu. Peki Cansu Taşkın kimdir? Ne zamandır Yılmaz Erdoğan ile birlikte?

Cansu Taşkın kimdir

Cansu Taşkın ve Yılmaz Erdoğan aşk iddialarını doğruladı. En son İnci Taneleri diziyle gündeme bomba gibi oturan Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın ile birlikte olduğuna ilişkin iddiaları doğruladı.

Taşkın, konuk olduğu bir YouTube kanalında sunucunun “Yılmaz Erdoğan ile aşk yaşadığın doğru mu?” sorusuna verdiği cevapla aşk iddialarını doğruladı.

Cansu Taşkın program sunucusunun yönelttiği soruya, “Gerçek… Hiçbir zaman özel hayatımı konuşmadım konuşmamaya da devam. Bunu sosyal medyada ön planda tutmadım. Evet haberler doğru, sorduğun için söyleyeyim. Yani sonuç olarak biz kötü bir şey yapmadık, arkadaşlar bu çok normal değil mi? Benim için çok değerli bir insan” şeklinde cevap verdi.

CANSU TAŞKIN KİMDİR?

Cansu-Taşkın-kim

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Taşkın, besteci Metin Özülkü’nün yeğeni olarak tanınmaktadır.

16 yaşında modellik yapmaya başlayan Taşkın, ilk yarışma deneyimini ise 17 yaşında dünya modellik yarışmasına katılarak dördüncü olarak kazanmıştır.

Birçok modacı ile model olarak çalışan Taşkın, “Modelliğe İtalya’nın Milano şehrinde devam etmek en büyük hayalim” demiş Türkiye’de birçok defileye çıkmıştır.

Filmleri ve Dizileri :

2016 – Cennet Yolu (Video)

2015 – Bambaşka (Sinema Filmi)

2013 – Qüfür (Fatma) (Sinema Filmi)

2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne? (TV Dizisi)

 SAMİME EKTİR

Yılmaz Erdoğan’ın sevgilisi Cansu Taşkın kimdir?

Yorumlar kapalı.