Cemil Tugay Alaçatı Ot Festivali’nin açılışını yaptı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Çeşme Belediyesi tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’nin açılışını yaparak yurttaşlarla buluştu. Başkan Tugay, festivalin her geçen yıl daha da büyüdüğünü ve ilgi gördüğünü belirterek, bu etkinliğin gelişimine katkı sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

cemiltugay-lal denizli
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çeşme’de düzenlenen ve “Öz’e Dönüş” temasıyla bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Alaçatı Ot Festivali’nin açılışında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, eşi Öznur Tugay, Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli ve CHP Çeşme İlçe Başkanı Sait Kavasoğulları da hazır bulundu. Festival kapsamında, Şefler Meydanı’nda şevketi bostan otu ile yapılan lezzetli yiyeceklerin tadına bakan Başkan Tugay, festivalde sunulan çeşitli etkinlikleri de izledi.

Festivalin bu seneki kalabalığını memnuniyetle karşılayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “Öz’e Dönüş” temasıyla düzenlenen etkinliklerin hem yerel kültürü yaşatmak hem de Çeşme’yi ziyaret eden yerli ve yabancı turistlere tanıtmak adına önemli olduğunu vurguladı. Başkan Tugay, Çeşme Belediyesi Başkanı Lal Denizli ve ekibini tebrik ederek, festivalin her yıl daha da kaliteli hale gelmesine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli ise festivalin bu yıl daha da geniş kapsamlı olduğunu ve yoğun ilgi gördüğünü ifade ederek, festivale katılan misafirlere keyifli anlar geçirmeleri temennisinde bulundu.

Festival, birbirinden renkli etkinliklerle 21 Nisan’a kadar devam edecek.

SAMİME EKTİR

Cemil Tugay Alaçatı Ot Festivali’nin açılışını yaptı

Yorumlar kapalı.