Çeşme’de ‘Alaçatı Uncorked Bağ Lezzetleri Festivali’

Çeşme Alaçatı Panayır'da 16 Temmuz Pazar günü Türkiye’nin farklı bölgelerinden onlarca bağ lezzetleri üreticisinin buluştuğu Alaçatı Uncorked Bağ Lezzetleri Festivali düzenlenecek.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çeşme’nin gastronomisini tanıtmak için 16 Temmuz Pazar günü yapılacak olan Alaçatı Uncorked Fest, Türkiye’nin bölgesel üzüm çeşitliliğine dikkat çeken ve bağ lezzetlerinin bir araya geleceği keyifli ve eşsiz bir etkinlik olarak sezona imza atıyor. Türkiye’nin gastronomik zenginliğinin önemli unsurlarından biri olan bağ lezzetleri,  Alaçatı’nın gastronomik potansiyelini vurgulayarak, bağları katılımcılarla buluşturmayı planlıyor.

 

Tevfik Urgancıoğlu’nun Sunumuyla

Bağ Lezzetleri Festivali, bağ lezzetleri üreticilerinin sanatına ve geleneklerine bir övgü, ürünlerin çeşitli ve büyüleyici dünyasına sürükleyici bir yolculuk sunuyor. Alaçatı’nın muhteşem doğası eşliğinde gerçekleşecek festivalde katılımcılar, oyuncu ve yazar Tevfik Urgancıoğlu’nun eğlenceli oyunları ve sunumu ile kendi damak tatlarını keşfedederek, eşsiz bir deneyime kusursuz bir atmosferde tanıklık edecekler.

Haber Merkezi

 

Çeşme’de ‘Alaçatı Uncorked Bağ Lezzetleri Festivali’

Yorumlar kapalı.