Cinsel saldırıyla suçlanan Wednesday yıldızından ilk açıklama…

Netflix'in popüler dizisi "Wednesday"de Xavier Thorpe karakterini canlandıran Percy Hynes White, bir süredir cinsel saldırı iddialarıyla gündemdeydi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Netflix’in popüler dizisi “Wednesday”de Xavier Thorpe karakterini canlandıran Percy Hynes White, bir süredir cinsel saldırı iddialarıyla gündemdeydi. 21 yaşındaki genç oyuncu, Jenna Ortega ile birlikte rol aldığı “Wednesday” dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Percy Hynes White, ocak ayında paylaşılan bazı tweet’lerde, aralarında reşit olmayan kadınların da bulunduğu kişilerle cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla suçlanmıştı.

Sonunda White, Instagram üzerinden kendini savunarak açıklamalarda bulundu. İddialarla ilgili detaylara girmeden aşağıdaki açıklamayı yaptı:

“Bu yılın başlarında, hiç tanımadığım birisi internette bana karşı yanlış bilgilerle dolu bir kampanya başlattı. Bu nedenle ailem ifşa edildi ve arkadaşlarım ölüm tehditleri aldı. Söylentiler asılsızdır. Kendimi bağnaz veya insanların güvenliğini tehdit eden biri olarak tasvir edilmeyi kabul edemem. Bunlar, güvensizlik yaratabilecek asılsız iddialardır.”

White ayrıca, Wednesday dizisindeki karakterinin gerçek hayattaki kişiliğiyle birleştirildiğini belirtti:

“Reşit olmayan fotoğraflarım kullanıldı ve canlandırdığım karakterler nefret dolu bir şekilde sunuldu. Arkadaşım Jane yanlış bir şekilde kurban olarak gösterildi ve durumu düzeltmek için yaptığı girişimler göz ardı edildi. Onu bu mesaja dahil etme izni verdi.”

White, destek verenlere teşekkür ederek açıklamasını tamamladı:

“Bu yanlış bilginin insanları üzdüğünü bilmek çok üzücü. Yanımda olan ve gerçekleri paylaşmama yardımcı olan herkese gerçekten minnettarım. Lütfen aileme, arkadaşlarıma ve iş arkadaşlarıma yönelik tacizin sona erdirilmesini istiyorum. Bu mesajı okuduğunuz için teşekkür ederiz.”

Haber Merkezi

Cinsel saldırıyla suçlanan Wednesday yıldızından ilk açıklama…

Yorumlar kapalı.