Dilan Çiçek Deniz ‘Vallahi Bezdim!’ diyerek isyan etti

Geçtiğimiz günlerde estetiği fazla kaçırdığı söylenerek eleştirilen Dilan Çiçek Deniz makyajsız fotoğrafını paylaşarak isyan etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, reklam yüzü olduğu bir markanın davetine katıldığı sırada görüntülendi. Oyuncunun yüzündeki değişim, dikkatleri üzerine çekti ve Fransız askısı işlemiyle yüzünü gerdirdiği ve çene dolgusu yaptırdığı iddiaları ortaya atıldı. Bu iddialar üzerine Deniz, makyajsız bir fotoğrafını paylaşarak iddialara yanıt verdi.

Dilan Çiçek Deniz’in Fransız askısı ve çene dolgusu yaptırdığı iddiaları sosyal medyada yayıldı. Oyuncunun gözlerinin çekikliği ve verdiği pozlar, değişimi konuşulan konular arasında yer aldı. Bazı kullanıcılar, Deniz’in son haliyle ilgili eleştirilerde bulunarak “Uzaylı gibi olmuş” ve “Neden güzel bir insan kendine bunu yapar?” gibi yorumlar yaptılar.

Bu eleştirilere sessiz kalmayan Dilan Çiçek Deniz, Fransız askısı ve çene dolgusu iddialarını yalanladı. Oyuncu, saçlarını alttan lastikle örerek ve makyaj tekniği uygulayarak yüzünü daha gergin ve gözlerini daha çekik gösterdiği bir makyajsız fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Deniz, 5,2 milyon takipçisiyle paylaştığı bu doğal fotoğrafın altına “Vallahi bezdim” diyerek eleştirilere sert bir dille yanıt verdi.

Haber Merkezi

dilan cicek deniz vallahi bezdim diyerek isyan etti 11dilan11

Dilan Çiçek Deniz ‘Vallahi Bezdim!’ diyerek isyan etti

Yorumlar kapalı.