Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu hakkında yeni gelişme

'Kara Para Aklama' iddialarıyla gündemde olan iş insanı Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu, canlı yayında uyuşturucu kullandığını itiraf etmişti. Doğu, dün akşam gözaltına alındı ve işlemlerinin ardından savcılığa sevk edildi.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu hakkında yeni gelişme
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dilan Polat ve Engin Polat çifti şu sıralar Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerin başında geliyor.

Genel seçim öncesi sosyal medyada siyasetçiler ve iş insanları hakkında çeşitli iddialar ortaya atan ve çektiği videoları ile gündem olan Muhammed Yakut, bu kez sosyal medya fenomeni Dilan Polat, eşi Engin Polat ve kardeşi Sıla Doğu hakkında konuştu.

Muhammed Yakut’un ‘Mail Order’ İddiası

Polat çifti ve geçmişleri ile ilgili iddialarda bulunan Yakut, Polat çiftinin “mail order” yolu ile kara para akladığını öne sürdü.

Tartışmaların odağındaki bir başka isim olan Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu, canlı yayında kokain kullandığını itiraf ederek küfür ve hakaretler savurduğu bir video sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında kendisi hakkındaki iddialara küfürlerle yanıt veren Sıla Doğu ile ilgili tartışmalar sürerken Cumhuriyet’in ulaştığı kaynaklar, Muhammed Yakut’un iddialarında adı geçen Sıla Doğu’nun İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gözaltına alındığını belirtti.

Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu, Vatan Emniyet’teki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edildi.

Haber Merkezi

Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu hakkında yeni gelişme

Yorumlar kapalı.