Dirinler yeni vizyonla büyüyor

Dirinler Makina, kurumsallaşma çalışmalarına yeni bir vizyon ekledi. “Geçmişten Geleceğe Köprü” anlamına gelen Drina Projesi ile Dirinler’in önümüzdeki dönem yönetimi belirlenmiş oldu.

Dirinler yeni vizyonla büyüyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dirinler Makina’nın kurucusu Ahmet Cemil Dirin’i anmak için düzenlenen gecede şirket çalışanları bir araya gelirken, Drina Projesi kapsamında yeni yönetim de tanıtıldı. Dirinler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Rebil Dirin, “Mutlulukla söylüyorum ki bu protokol kapsamında Yönetim Kurulu Üyemiz Nihan Dirin, bundan sonra Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapacak. Benden sonra, Dirinler artık ona emanet olacak. Kendisi de bu emaneti, yönetim kurulu üyemiz Feyzan Dirin’e, o da Berat Dirin’e devredecek” dedi.

Dirinler Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nihan Dirin ise bu süreçte Mustafa Rebil Dirin’in kendilerine önderlik etmeye devam edeceğini, yönetim kurulu üyeleri ve başkan vekili olarak da kendisinin daha fazla sorumluluk alacağını söyledi. Dirinler’de 25 ve 30. yılını dolduranlar ise plaketle ödüllendirildi. Geceye 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu da damga vurdu.

SAMİME EKTİR

 

Dirinler yeni vizyonla büyüyor

Yorumlar kapalı.