Dünyaca ünlü ATTIKO 5 Haziran’da açılıyor

METT Bodrum Beach Resort Bodrum, uluslararası restoran markası ATTIKO ile Pan Asya mutfağını ve benzersiz eğlence konseptini Bodrum’daki misafirlerine yeniden sunmaya hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü ATTIKO 5 Haziran’da açılıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group, markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de açtığı ilk oteli olan METT Bodrum Beach Resort’un çok sevilen uluslararası Pan Asya restoranı ATTIKO, 2024 yaz sezonunda da misafirlerine nefes kesici bir manzara eşliğinde eşsiz lezzetlerini ve eğlencesini sunmaya devam ediyor. Sunset Hospitality Group’un global markalarından biri daha olan ATTIKO, METT Bodrum’un yanı sıra Dubai ve Bali’de de misafirlerini benzersiz bir Pan Asya mutfağı deneyimi yaşamaya davet ediyor.

METT Bodrum Beach Resort’un eşsiz manzarasına karşı konumlanan lounge konseptli restoranı ATTIKO, 5 Haziran itibariyle misafirleriyle birlikte eğlenmenin ve leziz yemekler sunmanın heyecanını yaşıyor.

ATTIKO bu yaz da gece başlamadan önce rahatlamak ve keyif yapmak için bir fırsat sunan şık bir lounge akşam yemeği ve eğlencesi konsepti olarak karşımıza çıkıyor. Kokteylleri ve Pan Asya mutfağından esinlenen lezzetler ile eğlencenin enfes mutfak deneyimleri ile buluştuğu vazgeçilmez bir lokasyon.

ATTIKO, ‘Fire & Sushi Night’ ile misafirlerine eşsiz bir akşam yemek deneyimi sunarken aynı zamanda ateş gösterileri ile de onları büyülüyor. Haziran ayı itibariyle başlayacak Fire & Sushi Night Bodrum’a yeni bir eğlence anlayışı getiriyor.

ATTIKO, Fire & Sushi Night etkinliklerinin yanı sıra misafirlerine Bodrum’un nefes kesici manzarası ve ayın enerjisi eşliğinde sürpriz yeni etkinliklerle eşsiz bir eğlence deneyimi sunmaya da devam edecek.

ATTIKO, konuklarını METT Bodrum Beach Resort’un misafirlerine her gün sunduğu DJ performansları ve yüksek enerjili müziklerini birlikte keşfetmeye davet ediyor.

 

METT BODRUM BEACH RESORT

METT Bodrum Beach Resort, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta, önünde apansız uzanan Ege’nin masmavi suları ile demir atan tekneler ve Güney kıyılarının keyfini çıkaranlar için benzersiz bir ortam sunuyor.

Zarif ve özenle tasarlanan 72 oda, 31 adet suite loft ve villası, mavi bayraklı plajı ile METT Bodrum Beach Resort konuklarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Geniş teraslı loftların yanısıra, kendine özel havuzlu villaların yer aldığı otelde ayrıca, bir adet kapalı, bir adet infinity havuz, iki geleneksel Türk hamamı, MOI SPA ve RAISE Fitness&Wellness merkezleri de bulunuyor.

Oteldeki, uluslararası restoran konseptlerini dünya çapında hizmet kalitesiyle sunan, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı yer alıyor. Deniz kenarında, Bodrum atmosferinde sunulan provensal deneyimden modern İtalyan mutfağına kadar METT Bodrum Beach Resort, kentteki yeme-içme sahnesini yeniden şekillendiriyor.

 

SUNSET HOSPİTALİTY GROUP HAKKINDA

Sunset Hospitality Group (SHG), Otel ve Resortlar, Restoran, Beach Club ve Gece Kulüpleri, Fitness Merkezleri ve diğer yaşam tarzı konaklama hizmetlerini kapsayan geniş bir portföye sahip, önde gelen çok uluslu bir yaşam tarzı konaklama grubudur. SHG, dünya genelinde insanları bir araya getiren, benzersiz ve çeşitli konaklama deneyimleri sunma hedefiyle 16 ülkede 50’den fazla mekan işletiyor.

SHG’nin portföyünde METT Hotels & Resorts, Azure Beach, SUSHISAMBA, Drift Beach Club, AURA, DREAM, L’Amo Bistro del Mare, Goldfish, Isola, Raise Fitness & Wellness ve daha birçok ünlü konsept bulunuyor.

2023 yılında METT Hotel & Beach Resort Marbella, Yalıkavak Marina Hotel Bodrum, Ammos Ibiza, Azure Beach Marbella, Bozneika & Marbella’daki Isola, Bar de Lola Marbella, MOTT32 Dubai, Signor Sassi Dubai, Mood Jordan, Raise Marbella ve Santana Bali’nin açılışı gerçekleşti.

SAMİME EKTİR

Dünyaca ünlü ATTIKO 5 Haziran’da açılıyor

Yorumlar kapalı.