EGSD Üyelerinden Bahar buluşması

Urla Sahne'de Ege Giyim Sanayiciler Derneği (EGSD) üyeleri geleneksel bahar buluşmasında bir araya geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üyelerin ilgi gösterdiği etkinliğe Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Kızılgüneşler, Torbalı Karma ve Mobilya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk, İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Tahir Özdemir, Geçmiş dönem Başkanları ile EGSD üyeleri katıldı.

“Güç birliğine önem veren bir dernek”

Etkinliğin açılışında üyelere seslenen EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Ertuğrul, etkinliğe katılan üyeler ile destek ve emek veren herkese teşekkür etti.  Ertuğrul, “Sektörel güç birliğine önem veren bir dernek olarak paydaşlar ile  bir araya gelerek projeler geliştirmeye özel önem veriyoruz. Bundan sonra da İzmir’e kazandırdıkları projeleri büyüterek sürdürmeye devam edeceğiz.

Derneklerinin öncülüğünde İZFAŞ ile birlikte gerçekleştirdikleri en önemli faaliyetleri arasında yer alan sektörel fuarları daha da geliştirmek için çalışacaklarını ifade eden Ertuğrul, bunu da her zaman olduğu gibi tüm paydaşları ile beraber güç birliği içinde yapacaklarını söyledi.

Konuşmanın ardından destekçilere teşekkür plaketlerini EGSD Başkanı Hayati Ertuğrul takdim ederken, günün anısına EGSD Yönetim Kurulu da anı fotoğrafı çektirdi. Etkinlikte çocuklarda animasyon gösterileri yapılırken, üyeler hep birlikte keyifli ve güzel zaman geçirdiler.

Haber Merkezi

EGSD Üyelerinden Bahar buluşması

Yorumlar kapalı.