Emeklilerin bayram ikramiyesi ne kadar olacak? Ödeme ne zaman yapılacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram ikramiyesi ve maaşlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Emeklilerin sabırsızlıkla beklediği emekli bayram ikramiyesi için tarih ve tutar merkala bekleniyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli ikramiyeleri ve maaşlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Emeklilerin sabırsızlıkla beklediği emekli bayram ikramiyesi için tarih ve tutar merak ediliyor. Kurban Bayramı’na yaklaşırken emeklileri sevindirecek haber geldi. Emekli bayram ikramiyesi, Kurban Bayramı öncesinde ödenecek.

Emekli bayram ikramiyesi, 28 Haziran tarihinden önce yatırılacağı açıklandı. Emekliler, Kurban Bayramı’nın 1. gününden önce ikramiyelerini alabilecekler.

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda emeklilere 2 bin TL bayram ikramiyesi verilmişti. Ancak bu yıl, emekli ikramiyelerine yüzde 45’in üzerinde bir zam yapılması bekleniyor. Uzmanlara göre, mevcut durumda emekli ikramiyeleri 3 bin TL’ye kadar çıkabilir.

Emekliler, bayram ikramiyesinin yanı sıra emekli maaşlarını da Kurban Bayramı öncesinde alacaklar. Bu durumun, emeklileri bayram öncesi maddi olarak rahatlatması bekleniyor.

Emeklilerin bayram ikramiyesi ne kadar olacak? Ödeme ne zaman yapılacak?

Yorumlar kapalı.