EÜ’ye “En İyi Doktora Platform Sunumu” ödülü

Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hande Gürer Orhan danışmanlığında çalışmalarını yürüten doktora öğrencisi Ecz. Deniz Bozdağ, Hollanda Toksikoloji Derneği tarafından her yıl düzenlenen kongre kapsamındaki "Doktora Öğrencileri Platformu"nda "En İyi Doktora Platform Sunumu" ödülünü kazandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak,  küresel ölçekte yürüttükleri yenilikçi bilimsel faaliyetler dolayısıyla ödül alan genç bilim insanlarını ve danışman hocalarını tebrik ederek başarılar diledi.

Elde edilen başarılardan ötürü gurur duyduklarını ifade eden Dekan Prof. Dr. Hande Gürer Orhan, “Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak’ın öncülüğünde sürdürdüğümüz öğrenci odaklı eğitim felsefesi ve eğitim ile araştırmada kalite çalışmaları sonucunda öğrencilerimiz; akademisyenlerimizle ortak projeler gerçekleştirip uluslararası alanda Fakültemizi ve Üniversitemizi başarıyla temsil ediyorlar. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve hocalarımızı tebrik ediyorum. Bu başarıların sürdürülebilir olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Haber Merkezi

EÜ’ye “En İyi Doktora Platform Sunumu” ödülü

Yorumlar kapalı.