Galatasaray Manchester United 11’inde 4 sürpriz var!

Şampiyonlar liginde oynanacak Galatasaray Manchester United maçı için nefesler tutuldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şampiyonlar ligi öncesi sakatlıklarla canı sıkkın olan Galatasaray Manchester United maçında sürpriz 11’i ortaya çıktı. Davinson Sanchez’in yokluğunda stoper ve orta saha nasıl kurulacağı merak edilen Galatasaray’da 4 sürpriz birden yaşanacak.

Galatasaray hücumda kim değişirse değişsin İcardi ilk 11’de yerini alacak. Galatasaray Manchester United maçınca Mauro İcardi’nin arkasında oynayacak isimlerden çok stoper ve orta sahada kimlerin oynacağı merak ediliyordu.

Galatasaray’ın ilk sürprizi stoper mevksiinde olacak. Galatasaray Manchester United maçına stoper mevkisinde Nelsson oynamayacak. Maç öncesi son antremanı yapan Galatasaray’da Okan Buruk Davinson Sanchez’in yokluğunda Kaan Ayhan ve Abdülkerim Bardakçı ikilisini denedi. Formsuz olan Nelsson’un GS Manu maçında yedekte başlaması bekleniyor.

Galatasaray Manchester United maçında orta sahada belli oldu. Galatasaray’da son maçta 11’de çıkan Ndombele’de yine 11’de olacak. Galatasaray orta saha ikilisini Nbombele Torreira’dan kuracak. Antremanda çok formda olan Ndombele formayı kaptığı ve artık kimseye vermeyeceği öğrenildi. Torreira Ndombele ikilisi Galatasaray’ın artık yeni 11’i olacak.

HABER MERKEZİ

Galatasaray Manchester United 11’inde 4 sürpriz var!

Yorumlar kapalı.