Gözler kongrede

İzmir’in asırlık çınarı Altay Spor Kulübü, bugün akşam seçimli kongreye gidiyor. Kongre sürecini kaygı içerisinde izleyen Büyük Altay taraftarı, dün mevcut başkan Ayhan Dündar'ın açıklaması ile rahatladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’in asırlık çınarı Altay Spor Kulübü, bugün akşam seçimli kongreye gidiyor. Kongre sürecini kaygı içerisinde izleyen Büyük Altay taraftarı, dün mevcut başkan Ayhan Dündar’ın açıklaması ile rahatladı. Geçtiğimiz yıl Altay’ın başkanı olmayı kabul ederek ateşten bir gömlek giyen Dündar’ın yeniden aday olmayı kabul etmesiyle taraftar rahat bir nefes aldı. Taraftarın başkan olmasını istemediği Özgür Ekmekçioğlu’nun aday olup olmayacağı ise belli değil.

Özgür Ekmekçioğlu’nun asırlık kulübü 400 milyon lira borçlandırarak görevinden ayrılmasının ardından başkanlık görevini devralmak üzere aday çıkmamış ve Ayhan Dündar önderliğindeki bir gurup taraftar, kulübün kayyuma devredilmemesi için yönetim kurulunu oluşturarak ateşten gömleği giymişti. Transfer yasaklarına ve maddi olanaksızlıklara rağmen Altay Spor Kulübü’nü 1. Lig’de tutmayı başaran Başkan Dündar ve ekibi, taraftarın yoğun isteği üzerine başkanlığa yeniden aday olmayı kabul etti.

Özgür Ekmekçioğlu’nun yeniden başkanlığa aday olma ihtimaline karşı adeta tek ses olan Altay taraftarı, sosyal medyada “Altay, Altaylılarındır” diyerek Başkan Ayhan Dündar’a tam destek verdi. Gözler bu akşam gerçekleşecek kongreye çevrilmiş durumda.
Hasan Demir

Gözler kongrede

Yorumlar kapalı.