Hastalıklarla mücadelede lider olma hedefi

Pharminal İlaç Nöroloji Birimi Satış Müdürü Erkan Aşık, Pharminal İlaç’ın öne çıkan yaklaşımlarını anlattı.

Hastalıklarla mücadelede lider olma hedefi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pharminal ilaç olarak, ilaç sektöründe geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyoruz. Nöroloji, Hematoloji, Onkoloji, Romatoloji ve Nadir Hastalıklar gibi alanlarda sunduğumuz ürünlerle, inovasyon ve liderlik rolümüzü sürdürüyoruz. Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve etkili çözümler sunmayı hedefliyoruz. Özverili ve yetenekli takım arkadaşlarımız ile birlikte, yenilikçi ilaçların geliştirilmesi ve hastalara sunulmasının yanı sıra destekleyici teknolojiler ve sağlık hizmetleri yoluyla Türkiye’de nadir hastalıklarla yaşayan insanların yaşamlarını iyileştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Hedefimiz daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızı her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak.

HEDEFİMİZ LİDER OLMAK 

Son dönemde Nöroloji alanında yaşanan gelişmeler oldukça heyecan verici. Yenilikçi tedavi yöntemleri, ilaç gelişmeleri ve teknolojideki ilerlemeler, nörolojik hastalıkların yönetiminde yeni olanaklar sunuyor. Gelişen teknoloji sayesinde, nörolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde daha hassas ve etkili yöntemler geliştiriliyor. Bununla birlikte, farmasötik araştırmalardaki ilerlemeler ve yeni tedavi yöntemleri, nörolojik hastalıkların yönetiminde daha kişiselleştirilmiş ve etkili yaklaşımların ortaya çıkmasına olanak tanıyor.

Hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamak ve tedavi süreçlerini iyileştirmek için yeni ürünler geliştiriyoruz. Pharminal olarak, sürekli olarak nörolojik hastalıkların yönetiminde daha etkili ve güvenilir tedaviler sunabilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

GELECEK VADEDEN YENİLİKLER 

Yapay zekâ, derin öğrenme ve büyük veri analizi gibi teknolojiler, nörolojik hastalıkların yönetiminde yeni yaklaşımların geliştirilmesine yardımcı oluyor. Bu da daha hızlı teşhis, daha etkili tedavi ve hastaların daha iyi takibi anlamına geliyor.

Pharminal olarak, bu yeniliklere ve trendlere odaklanarak, nöroloji alanında en son bilimsel gelişmeleri takip ediyor ve araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Hastalarımıza en iyi tedavi seçeneklerini sunabilmek için teknolojinin gücünden yararlanıyor ve sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlar geliştiriyoruz.

PHARMİNAL İLAÇ HAKKINDA

 2017 yılında kurulan ve merkez ofisi Ankara’da bulunan Pharminal İlaç, Türkiye merkezli bir ilaç şirketi olarak 75 kişilik kadrosuyla hasta deneyimini iyileştiren yenilikçi farmasötik ürünlerin ticarileştirilmesine ve geliştirilmesine odaklanmaktadır.

Dünya çapında önde gelen üreticilerden tedarik ettiği ürünleriyle ilgili satış ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla sürdüren Pharminal İlaç, aynı zamanda yeni ürün araştırmalarına büyük önem vererek bu alanda yatırımlarını artırmaktadır.

Pazarlamakta olduğu ürünlerin ruhsatlandırma süreçlerini sürdürürken, küresel çapta araştırmalarını genişleterek ve yeni ürün anlaşmaları için lisansörlerle iş birliğini artırarak ürün portföyünü genişletme yolunda ilerliyor.

Pharminal İlaç; nöroloji, kan hastalıkları, romatoloji ve onkoloji gibi çeşitli terapötik alanlarda uzmanlaşmış bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. Bu ekip, hastalıkların tedavisine yönelik etkili ilaçlar geliştirerek hastaların yaşam sürelerini ve yaşam kalitelerini artırmayı amaçlamaktadır.

Özellikle lösemi, lenfoma ve multipl miyelom gibi malign hematoloji hastalıklarına yönelik tedavi seçeneklerini içeren ilaçları portföyüne ekleyen Pharminal İlaç, aynı zamanda kan ürünleri üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

CEMİL ZEYBEKER

Hastalıklarla mücadelede lider olma hedefi

Yorumlar kapalı.