İTÜ GVO İzmir Öğretmenler Günü’nü geleneksel balo ile kutladı

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları ailesi, Öğretmenler Günü kutlama yemeğinde buluştu. 

İTÜ GVO İzmir Öğretmenler Günü'nü geleneksel balo ile kutladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İTÜ Geliştirme Vakfı İzmir Okulları ailesi, her yıl Öğretmenler Günü için geleneksel olarak düzenlenen balosunu gerçekleştirdi. Wyndham Otel’de yapılan baloya; İTÜ GVO İzmir Kurucu Temsilcisi Esra Sandalcı Adam, Koordinatör Cüneyt Adam, okul müdürleri, öğretmenler ve çalışanlar katılım sağladı.

Özel gecede öğretmenlere seslenen Esra Sandalcı Adam, “Şu zamanda gerçekten büyük bir mücadeledir öğretmenlik. Yeryüzü üzerindeki en kutsal fedakârlıklardan bir tanesi birisine bir şey öğretmekse, bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olayım denmişse,  toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmen ise; işte o zaman hak edilen değerin geri verilmesi için bizler de mücadelemizi sonuna kadar birlikte vereceğiz. O sebeple lütfen vazgeçmeyin bu sevdadan, vazgeçmeyin öğretmekten” ifadelerini kullandı.

Daha sonrasında ise İTÜ GVO İzmir’de 5.yılını dolduranlara plaketleri takdim edildi. Tüm yıl yoğun bir emek ve özveriyle çalışan öğretmenler gece boyunca Barış Kömürcüoğlu’nun sahnesi eşliğinde doyasıya eğlendi.

itu gvo izmir ogretmenler gununu geleneksel balo ile kutladi whatsapp image 2023 12 02 at 14.13.01

Gecenin sonunda geleneksel kutlama pastası öğretmenler ve İzmir Marşı eşliğinde kesildi.

itu gvo izmir ogretmenler gununu geleneksel balo ile kutladi whatsapp image 2023 12 02 at 14.12.02

Haber Bülteni 

İTÜ GVO İzmir Öğretmenler Günü’nü geleneksel balo ile kutladı

Yorumlar kapalı.